STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Dwa dni po pożegnaniu z ESL MP Izako Boars odsuwa od składu dwóch graczy

Przygoda Izako Boars z lanowymi finałami ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 nie trwała zbyt długo. Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego nie podołali zadaniu i ponieśli sromotną porażkę z Actina PACT, na reakcję organizacji nie trzeba było więc długo czekać. Dokładniej mówiąc, trzeba było na nią czekać dwa dni. Po przegranej z PACT od składu popularnych […]

Przygoda Izako Boars z lanowymi finałami ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 nie trwała zbyt długo. Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego nie podołali zadaniu i ponieśli sromotną porażkę z Actina PACT, na reakcję organizacji nie trzeba było więc długo czekać.

Dokładniej mówiąc, trzeba było na nią czekać dwa dni. Po przegranej z PACT od składu popularnych Dzików odsunięci zostali bowiem Mateusz „matty” Kołodziejczyk i Karol „tecek” Kapczyński, których w trybie natychmiastowym odsunięto na ławkę rezerwowych. Pierwszy członkiem drużyny był od października 2017, drugi natomiast trafił do ekipy w sierpniu 2018, jednakże rozczarowujący występ w Katowicach sprawił, iż postanowiono podziękować im za współpracę.

Na ten moment nie jest do końca jasne kto zajmie miejsce wyżej wspomnianej dwójki. Sama organizacja nie zabrała jeszcze na ten temat głosu, chociaż wiele wskazuje, że jeden ze zwolnionych foteli może przypaść w udziale Konradowi „EXUSOWI” Jeńczeniowi, który dołączył już nawet do składu Izako Boars w ESEA. O możliwych przenosinach 21-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych wspomniał także Tomasz Juroszek, dodając jednocześnie, iż brana pod uwagę jest również kandydatura Maciej „Luza” Bugaja.

W tej sytuacji skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk – rezerwa
  • Karol „tecek” Kapczyński – rezerwa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

rallen: Obroniliśmy tytuł, który nam się należy