fot. ESL/Adam Łakomy

Izako Boars z drugim triumfem w ESEA MDL. Dziki lepsze od expert

Pojedynek na dnie tabeli ESEA Mountain Dew League Season 31 rozstrzygnięty na korzyść Izako Boars. Wciąż testująca Macieja „Luza” Bugaja i Konrada „EXUSA” Jeńczenia piątka pokonała expert eSport, sięgając po drugie zwycięstwo w trakcie tej odsłony rozgrywek.

Izako Boars 16 : 11 expert eSport

(ESEA Mountain Dew League – 7. tydzień)
16 9 Nuke 6 11
7 5

Spotkanie znacznie lepiej otworzyli nasi rodacy, którzy prezentowali się z bardzo dobrej strony grając w ofensywie. W trakcie pierwszych pięciu rund właściwie tylko raz doszło do stykowej sytuacji, z której górą i tak wyszło IB. Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego w końcu złapali jednak sporą zadyszkę, w efekcie której stracili całą wypracowaną przewagę. Gdy więc wydawało się, że expert odjedzie z wynikiem, nadwiślańska piątka znów nabrała wiatru w żagle i po kolejnych czterech skutecznych atakach prowadziła 9:6. Polacy zgarnęli także drugą pistoletówkę, lecz po wygraniu kolejnej potyczki w ich grze znów nastąpił zastój. Na całe szczęście remis na tablicy wyników był sygnałem alarmowym dla reprezentantów organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, którzy zabrali się do roboty, triumfując pięć razy z rzędu i wygrywając cały mecz.

To koniec dzisiejszych emocji związanych z ESEA MDL. Aktualny kształt tabeli oraz harmonogram jutrzejszych spotkań znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne zwycięstwo Virtus.pro w ESEA MDL. Movistar Riders bez szans

Virtus.pro kończy wtorek bez żadnej porażki na swoim koncie! Na koniec dnia Polacy pewnie rozprawili się z Movistar Riders w ESEA Mountain Dew League...

>