fot. ESL/Adam Łakomy

Znamy terminarz Moche XL Esports 2019. Z kim zagra Virtus.pro?

Od momentu powołania do życia nowy skład Virtus.pro nie miał zbyt wielu okazji, by zaprezentować swoje umiejętności na lanie, ale ostatnio się to zmienia. Niedawno Virtusi wzięli udział w finałach ESL Mistrzostw Polski, a już za kilka dni pojawią się w Portugalii na Moche XL Esports 2019.

Jednak już dziś Polacy poznali swojego pierwszego rywala. Tym będzie niemiecka formacja BIG, z którą jeszcze przed startem iberyjskiej imprezy Virtusi zmierzą się w ostatniej rundzie zamkniętych eliminacji do europejskiego Minora. Dla jednych albo drugich będzie to więc okazja do rewanżu – i to dosłownie, bo tak jak teraz w internetowych kwalifikacjach, tak też za jakiś czas w Lizbonie przegrany odpadnie z dalszej gry.

Jeżeli podopiecznym Jakuba „kubena” Gurczyńskiego uda się przejść naszych zachodnich sąsiadów, to w półfinale czekać na nich będzie Windigo Gaming. Zespół z Bułgarii to obok FURII Esports, najwyżej notowany w rankingu HLTV uczestnik zawodów, dlatego też organizatorzy zagwarantowali mu miejsce bezpośrednio w 1/2 finału. Z kolei wspomniana FURIA na tym etapie turnieju zmierzy się z Teamem GamerLegion lub też zwycięzcą Master League Portugal.

Dokładny harmonogram prezentuje się następująco:

15 czerwca
11:15 finał Master League Portugal BO3
15:30 BIG vs Virtus.pro BO3
19:30 Team GamerLegion vs zwycięzca MLP BO3
16 czerwca
11:15 Windigo Gaming vs BIG/Virtus.pro BO3
15:30 FURIA Esports vs GamerLegion/MLP BO3
19:30 wielki finał BO3

Moche XL Esports 2019 odbędzie się 15 i 16 czerwca w Lizbonie. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 75 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 40 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astrologowie ogłaszają tydzień reworków. Nowy mordekaiser i odmieniony Ryze już w LoL-u

Najnowsza aktualizacja League of Legends bez dwóch zdań wydaje się być najobszerniejszą łatką, jaka pojawiła się w ostatnich paru miesiącach. Mimo że...