STS
fot. ESL/Adam Łakomy

To już pewne – play-offy ESEA MDL nie dla Polaków

To już pewne – w dziesiątym sezonie ESL Pro League nadal będziemy oglądać w akcji tylko jedną polską drużynę. Dziś bowiem matematyczne szanse na awans do play-offów ESEA Mountain Dew League straciły AGO Esports oraz x-kom team.

Polacy przystępowali do swoich spotkań ze świadomością, że pociąg z play-offami rozgrywek odjechał, a miało to związek z postawą Sprout. Niemiecka formacja rozgromiła bowiem Team Vitality, przez co polskie formacje nie miały już szansy, by ją przegonić. Zresztą nie był to ostatni wyczyn naszych zachodnich sąsiadów, bo ci w kolejnych godzinach pokonali także ALTERNATE aTTaX oraz AGO. Co prawda Jastrzębie odbiły sobie później tę porażkę niespodziewanym zwycięstwem z Teamem GamerLegion, ale to nie miało już żadnej większej wartości. Podobnie jak triumf x-komu, który po zaciętym spotkaniu pozostawił ostatecznie w pokonanym polu aTTaX Mateusza „mantuu” Wilczewskiego.

Komplet piątkowych wyników prezentuje się następująco:

14 czerwca
16:00 x-kom team 22:19 ALTERNATE aTTaX Vertigo
18:00 AGO Esports 11:16 Sprout Train
20:00 AGO Esports 16:10 Team GamerLegion Overpass

Po szczególowe informacje na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LEC 2019 Spring Finals

Finały letniego splitu LEC odbędą się w Atenach

Choć do końca fazy zasadniczej League of Legends European Championship 2019 Summer pozostało jeszcze ponad siedem tygodni, to już teraz wiemy gdzie i...