fot. ESL/Adam Łakomy

Rogue i iHG kończą pierwszy tydzień Ultraligi z czystym kontem, AVEZ i PRIDE bez wygranej

Dobiegło końca ostatnie z dzisiejszych spotkań w ramach drugiego tygodnia Ultraligi. Pierwszy tydzień rozgrywek szczególnie dobrze kończą zawodnicy Rogue Esports Club oraz Illuminar Gaming, którzy jako jedyny nie uświadczyli porażki w swoich spotkaniach. Na przeciwnym biegunie znaleźli się gracze PRIDE oraz AVEZ Esport – ci nie zaznali jeszcze smaku wygranej.

Podsumowanie dzisiejszych potyczek zaczynamy od wicemistrzów pierwszego sezonu. devils.one w drugim dniu zmagań starło się z Wisłą Płock i pomimo problemów we wczesnej fazie gry podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowica nie popełnili wczorajszych błędów i zdołali opanować sytuację, ostatecznie zgarniając pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Jeszcze większe kłopoty mieli zawodnicy Rogue Esports Club, którzy zostali zaskoczeni przez PRIDE i do środkowego etapu gry w zasadzie nie mieli kontroli nad przebiegiem rozgrywki. Taki stan rzeczy zakończył Marcin „behave” Pawlak, który kradnąc Orłom Barona oraz eliminując dwóch graczy, znacząco przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.

Nieco mniej kłopotów doświadczyła ekipa Pawła „delorda” Szabli, która w przedostatnim dzisiejszym spotkaniu podejmowała pogromców devils.one, Actina PACT. Pomimo wielu ciekawych zagrań ze strony PACT-u,  to właśnie iHG sięgnęło po drugie zwycięstwo, co po części zapewniła świetna gra Łukasza „Puki style’a” Zygmunciaka. Wieczór zakończyliśmy natomiast batalią pełną zwrotów akcji. Po prawie godzinnym spotkaniu obfitującym we wzajemne wymiany i błędy pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotowała formacja Damiana „Wyska” Adamczyka.

Środa, 19 czerwca
17:30 devils.one 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 Rogue Esports Club 1:0 PRIDE Bo1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 Actina PACT Bo1
20:30 AVEZ Esport 0:1 piratesports logo piratesports Bo1

Więcej szczegółowych informacji i pełny harmonogram drugiego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ancient sprowadziło nowego gracza, ale ten nie zagra na Minorze

Team Ancient dość szybko poradził sobie ze stratą Nicolasa „Plopskiego” Gonzaleza Zamory na rzecz Ninjas in Pyjamas. Niedługo po transferze Plopskiego...