fot. twitter.com/FMPONE

Rework Cache’a? Pozostały już tylko ostatnie szlify!

Pod koniec marca Vertigo zastąpiło Cache’a w oficjalnej puli map turniejowych, jednak twórca drugiej z wymienionych aren nie pozwala nam o niej zapomnieć. Shawn „FMPONE” Snelling, bo o nim mowa, regularnie za pomocą mediów społecznościowych informuje o postępie prac nad odświeżoną wersją jego dzieła i właśnie dziś opublikował kolejną aktualizację!

Poniższa grafika sugeruje, iż odnowa areny już wkrótce zostanie zakończona. Charakterystycznymi zielonymi znaczkami pokryta jest już przecież prawie cała mapa – w ostatnim czasie Snelling zajął się między innymi respem terrorystów, korytarzem prowadzącym do drzwi koło bombsite’u A, a także ventami pod B. Swego rodzaju nowością jest także czerwony kolor zaznaczający lokacje, nad którymi praca wciąż trwa. FMPONE do zwieńczenia projektu skupiać się będzie na okolicach BS-u B, takich jak gniazdo czy toxic.

https://twitter.com/FMPONE/status/1143230190983753733?s=19

Przypomnijmy, iż pierwsze zapowiedzi reworku Cache’a pojawiły się jeszcze latem ubiegłego roku. Od tego czasu FMPONE wielokrotnie i w różnej formie dzielił się z nami informacjami na temat nowej wersji tej znanej i przez wielu lubianej mapy. Jakiś czas temu zebraliśmy więc w jednym miejscu wszystkie dostępne w sieci przecieki dotyczące dzieła Snellinga – możecie je znaleźć tutaj. Wspomiany artykuł nie zawiera jednak ostatnich doniesień, które dostępne są pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Arcy w play-offach LOOT.BET Smack My Beach Cup, AGO ogrywa x-kom

Poniedziałkowe pojedynki na międzynarodowej arenie z udziałem Polaków zakończone, a my mamy dla was dobre wieści. Nasi rodacy pojawili się dziś na ser...