STS
fot. ESL/Adam Łakomy

STOMP: Chcemy dalej trenować jako drużyna, chcemy grać w tym składzie

Wczoraj byliśmy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń w historii polskiej sceny CS:GO. Dwie znane nadwiślańskie organizacje, x-kom team oraz AGO Esports, połączyły siły, a jednym z celów nowo powstałego tworu x-kom AGO jest zbudowanie silnego zespołu, który będzie mógł rywalizować na największych międzynarodowych imprezach.

W wyniku fuzji piątka występująca dotychczas pod banderą x-komu została oddana do dyspozycji zarządu Jastrzębi i każdy z zawodników otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w świeżo ogłoszonym projekcie, którego członkowie zostaną wyłonieni na drodze złożonych badań obejmujących nie tylko umiejętności w samej grze. W wywiadzie z naszym serwisem Maciej Opielski, a więc Head of Esports w x-kom AGO przyznał, że ex-gracze formacji spod znaku iksa mają czas do poniedziałku na określenie swojego stanowiska w sprawie testów do nowo formowanej drużyny. Opielski dodał również, że jeżeli Paweł „innocent” Mocek i spółka uznają, że pomysł nie przypada im do gustu, to organizacja nie będzie robiła im żadnych problemów, gdyż nie zamierza zatrzymywać strzelców na siłę.

W trakcie dzisiejszej transmisji na żywo Daniela „STOMPA” Płomińskiego snajper został zapytany o przyszłość byłego składu x-komu. Pełną odpowiedź Płomińskiego na to pytanie możecie znaleźć poniżej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drama Alert: x-kom AGO vs GG League

Wczorajsza fuzja AGO Esports i x-kom teamu wywołała niemałe poruszenie. I nie ma się co dziwić – sam proces łączenia dwóch tak znaczących marek miał p...