fot. DreamHack/Adela Sznajder

Pierwsze zaproszenie na DreamHack Masters Malmö trafia do Astralis

Organizatorzy DreamHack Masters Malmö 2019 rozpoczynają proces rozsyłania zaproszeń na swój turniej. Pierwsze z nich trafiło w ręce Astralis, czyli duńskiej formacji, która zdominowała 2018 rok, ale w ostatnich miesiącach znacznie spuściła z tonu.

Co ciekawe, podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena po raz ostatni na zawodach z cyklu DH Masters wystąpili jeszcze we wrześniu ubiegłego roku w Sztokholmie, gdzie sięgnęli po wicemistrzostwo. Niedawno mieli co prawda szansę pojawić się także w Dallas, ale możliwość tę odrzucili, skupiając się bardziej na odpoczynku i turniejach BLAST Pro Series. Tak czy inaczej, Duńczycy najprawdopodobniej powrócą już do regularnej rywalizacji i nie ma się co dziwić – ostatnie wpadki m.in. podczas finałów ESL Pro League Season 9 czy też ECS Season 7 znacznie nadszarpnęły ich reputację i to do tego stopnia, że nikt nie traktuje już skandynawskiej piątki jako murowanego kandydata do kolejnych tytułów.

https://twitter.com/DreamHackCSGO/status/1148592641484812288

Poza Astralis pewne gry na DreamHack Masters Malmö 2019 jest OpTic Gaming, które awans zapewniło sobie dzięki wygranej na DreamHack Open Summer 2019. Sama impreza odbędzie się między 1 a 6 października i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdaniem Suskiego: Umarł król, niech żyje król!

Gdy w grudniu 2018 roku Astralis sięgało jako pierwsza drużyna w historii po Intel Grand Slam i dodatkowy milion dolarów z tytułu tego zwycięstwa, nik...