Huni, Damonte, Clutch Gaming, LCS 2019 Summer Week 2
fot. Riot Games

Pojedynek Clutch Gaming z OpTic zwieńczy szóstą kolejkę LCS

Już dziś późnym wieczorem rozpocznie się ostatni dzień szóstej kolejki LCS. O poprawę swoich wyników zawalczą m.in. reprezentanci FlyQuest oraz Echo Fox, którzy minionej nocy odnieśli niespodziewane zwycięstwa. To jednak za mało, aby zapewnić sobie dogodną pozycję przed końcem splitu i ważne w tej kwestii będą dzisiejsze mecze tych drużyn.

Ostatni dzień szóstego tygodnia rozpoczniemy pojedynkiem pomiędzy zespołem Omrana „V1pera” Shoura a Teamem Liquid. Pomimo że FlyQuest odniosło wczoraj swoje czwarte zwycięstwo, to w nadchodzącym spotkaniu zespół ten raczej nie może być stawiany w roli faworyta. W końcu rywalem FQ będzie mistrz Ameryki Północnej, który mimo swoich potknięć wciąż pozostaje na czele klasyfikacji i jego ewentualna porażka byłaby sporym zaskoczeniem. W drugim dzisiejszym pojedynku zobaczymy Cloud9 oraz TSM, czyli dwie formacje aspirujące do fotelu lidera. Obecnie oba zespoły dysponują identycznym bilansem, ale na papierze to gracze TSM-u mają większe szanse na wygraną. To za sprawą wczorajszej wpadki C9 w meczu z Echo Fox. Wtorek zakończymy z przytupem, bo w akcji zobaczymy Golden Guardians oraz CLG, czyli dwie ekipy, które szósty tydzień zmagań rozpoczęły od porażek. Kto zakończy tę kolejkę rozgrywek pierwszym zwycięstwem? Dowiemy się już po 23:00 czasu polskiego.

Chwilę po północy czekać nas będzie batalia pomiędzy drużynami reprezentującymi koniec stawki. Mowa tutaj oczywiście o 100 Thieves oraz o niespodziance pierwszego dnia zmagań, Echo Fox. Niezależnie od tego, czy miniony dzień należał do Colina „Solo” Earnesta i spółki, to faworytem w tym konkretnie meczu będą podopieczni Neila „pr0llyego” Hammada. Złodzieje w tym splicie radzą sobie znacznie lepiej od Lisów, co potwierdza ich wczorajsze zwycięstwo z OpTic Gaming. Jeżeli już mowa o OpTic, to ekipę tę zobaczymy w ostatnim spotkaniu, zamykającym szósty dzień LCS. Rywalem drużyny Lee „Crowna” Min-ho będzie Clutch Gaming, które w obecnym splicie radzi sobie bardzo słabo, stąd też trudno oczekiwać, aby to właśnie ten zespół mógłby być stawiany w roli faworyta.

Tak prezentuje się pełny harmonogram dzisiejszych meczów LCS:

Niedziela, 7 lipca 2019
21:00 FlyQuest vs Team Liquid BO1
22:00 Cloud9 vs TSM BO1
23:00 CLG vs Golden Guardians BO1
Poniedziałek, 8 lipca 2019
00:00 100 Thieves vs Echo Fox BO1
01:00 Clutch Gaming vs OpTic Gaming BO1

Wszystkie mecze LCS 2019 Summer Split będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Transmisja rozpocznie się o godzinie 21:00. Po więcej informacji dotyczących północnoamerykańskich rozgrywek League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Echo Fox niespodziewanie wygrywa z Cloud9. Za nami noc pełna niespodzianek w LCS

Pierwszy dzień szóstej kolejki LCS dobiegł końca. W nocy z soboty na niedzielę po raz kolejny najlepsze zespoły z Ameryki Północnej stanęły do walki o...