STS
fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

adwokacik powraca! W składzie m.in. SZPERO, byali i TOAO

Swego czasu miks o nazwie adwokacik zrobił na naszej rodzimej scenie niemałą furorę. Zespół sklecony naprędce z zawodników, którzy akurat nie mieli stałego zatrudnienia, błyskawicznie przebił się do krajowej czołówki, zgarniając po drodze triumf w Polskiej Lidze Esportowej. I chociaż finał tej pięknej historii już tak piękny nie był, gdyż zespół rozpadł się z uwagi […]

Swego czasu miks o nazwie adwokacik zrobił na naszej rodzimej scenie niemałą furorę. Zespół sklecony naprędce z zawodników, którzy akurat nie mieli stałego zatrudnienia, błyskawicznie przebił się do krajowej czołówki, zgarniając po drodze triumf w Polskiej Lidze Esportowej.

I chociaż finał tej pięknej historii już tak piękny nie był, gdyż zespół rozpadł się z uwagi na niemożność znalezienia porozumienia z Teamem Kinguin, to teraz istnieje szansa, że cała opowieść będzie mieć swój ciąg dalszy. Okazuje się bowiem, że adwokacik został reaktywowany i ponownie znaleźli się w nim Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Kacper „kaper” Słoma oraz Wiktor „mynio” Kruk – dwaj pierwsi niedawno rozstali się z AGO Esports, ostatni zaś miesiąc temu pożegnał się z AVEZ Esport. Nowymi twarzami są natomiast Paweł „byali” Bieliński i Mateusz „TOAO” Zawistowski, którzy zaczęli 2019 rok jako reprezentanci Virtus.pro, ale z czasem stracili miejsce w składzie.

Skład adwokacika prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Kacper „kaper” Słoma
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski

Zespół zdążył już zapisać się do pierwszych turniejów. SZPERA i spółkę na pewno zobaczymy podczas startujących jutro drugich eliminacji do Alienware Game Arena 2019 oraz w drugim turnieju eliminacyjnym do Games Clash Masters 2019, który zaplanowano na najbliższy piątek. Na ten moment nie jest jednak jasne czy zawodnicy wiążą ze sobą jakąś konkretną przyszłość, czy też nie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

35 milionów dolarów wsparcia dla 100 Thieves!

W październiku ubiegłego roku współwłaścicielami 100 Thieves zostali Drake oraz Scooter Braun, którzy wnieśli swój kapitał do organizacji. Kilka miesi...