fot. Pompa Team

Pompa kończy współpracę z drużyną Yellow. „Umowy zostały podarte i spalone”

Cztery miesiące temu Pompa Team z przytupem powrócił na scenę Counter-Strike’a. Rodzima organizacja, która wcześniej przez kilka miesięcy szukała w naszym kraju talentów, z miejsca ogłosiła zakontraktowanie aż dwóch nowych składów, które otrzymały nazwy Black oraz Yellow.

I o ile Black radziło sobie dość obiecująco, tak Yellow wyraźnie miało problem z osiąganiem dobrych rezultatów, chociaż miewało pewne przebłyski w ESEA Open. Tak czy inaczej, minionej nocy na oficjalnym profilu Pompy na Facebooku ukazał się post, z którego dość łatwo da się wyczytać spore wzburzenie włodarzy formacji. Wburzenie to było zresztą na tyle duże, że niespodziewanie poinformowali o zakończeniu współpracy z Arturem „mendim” Mendelą i spółką. Co więcej, zakomunikowała ona to w dość nietypowy sposób:

Kilka godzin później nieco więcej światła na całą sprawę rzucił Szymon „IsAmU” Kasprzyk, współzałożyciel Pompy:

Oznacza to, że w kolejnych tygodniach organizację reprezentować będzie już tylko drużyna Black, która, jak wspomniał w innym poście IsAmU, otrzymała miano głównego zespołu Pompy. Jeśli zaś chodzi o ekipę Yellow, to jej losy pozostają nieznane.

Dla przypomnienia skład Pompa Team Yellow prezentował się następująco:

  • Bartłomiej „BGG” Gawlas
  • Artur „mendi” Mendela
  • Gracjan „Grycek” Predko
  • Jakub „Gielek” Geliński
  • Tomasz „Totty” Kamiński
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny turniej w Apex Legends za nami. TSM na pierwszym miejscu

Za nami jeden z pierwszych tak dużych turniejów offline w Apex Legends. W piątek i sobotę w Minneapolis rozgrywane były zmagania spod szyldu EXP Invit...