fot. GG League/Maciej Kołek

Debiut nowego składu PACT, adwokacik i Izako Boars walczą w LOOT.BET/CS

Od berlińskiego Majora dzielą nas już niespełna dwa tygodnie – niby dużo, niby mało. Tak czy inaczej, niecierpliwi mogą dziś nieco umilić sobie to oczekiwanie i zobaczyć w akcji rodzime formacje, które powalczą o kolejne punkty w online’owych rozgrywkach.

Największym wydarzeniem będzie oczywiście debiut nowego składu Actina PACT. Wszak ledwie wczoraj formacja potwierdziła transfery Krzysztofa „Goofy’ego” Górskiego oraz Szymona „Crityourface’a” Pluty, którzy zostali wybrani na drodze testów, zajmując tym samym miejsca Piotra „morelza” Taterki oraz Patryka „Sidneya” Koraba. Ekipa nie miała zbyt wiele czasu na przygotowania, ale już dziś podejmie walkę o pierwsze punkty w trzecim splicie Alienware Game Arena. Jej rywalem będzie inna drużyna z Polski, Me & the boys – co ciekawe to właśnie jej barwy jeszcze do niedawna reprezentował Crityourface, bez pewnych podtekstów się więc nie obejdzie.

Wcześniej jednak na serwerze pojawią się Izako Boars oraz adwokacik, które mają za sobą już po dwa mecze w LOOT.BET/CS Season 3. Zarówno popularne Dziki, jak i miks Grzegorza „SZPERA” Dziamałka zdążyły wygrać jedno spotkanie oraz ponieść po jednej porażce. Oznacza to, że dzisiejsze pojedynki mogą być kluczowe w kontekście przyszłości polskich formacji – wygrana zbliży je do awansu do play-offów, porażka natomiast oznaczać będzie, że w oczy zajrzy im widmo eliminacji. Teoretycznie łatwiejsze zadanie czeka na IB, które podejmie niemieckie ad hoc gaming. Z kolei na adwokacika czeka Unique Team, czyli uczestnik niedawnego Minora CIS.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 sierpnia
15:55 ad hoc gaming vs Izako Boars BO3 transmisja
18:55 adwokacik vs Unique Team BO3 transmisja
19:00 Me & the boys vs Actina PACT 2xBO1 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 5-11 sierpnia

Za nami kolejny tydzień wypełniony esportowymi wydarzeniami. Na przestrzeni ostatnich siedmiu dni poznaliśmy szczegóły 8. sezonu Esports Championship...