fot. Virtus.pro

Virtus.pro wchodzi na scenę Apex Legends i wystąpi w Krakowie

W ostatnich tygodniach fani gier battle royale żyli głównie Mistrzostwami Świata w Fortnite, ale najwyższy czas zapomnieć o nowojorskiej imprezie. Już za miesiąc w Krakowie ruszy przecież Apex Legends Preseason Invitational, w którym swój udział dziś potwierdziło Virtus.pro.

Rosyjska organizacja poinformowała dziś o rozpoczęciu współpracy ze skandynawskim trio występującym dotąd pod nazwą FlavorOfTheMonth. – Mamy bogatą tradycję w tej dyscyplinie, w ciągu ostatnich kilku tygodni prowadziliśmy intensywne negocjacje z EA, firma ma duże plany dotyczące części esportowej w tej grze, mam nadzieję, że możemy pomóc w realizacji tych planów – tak ruch ten skomentował Roman Dvoryankin, Główny Menedżer VP. Jak przyznał jednak Rosjanin, obie strony na razie zamierzają dać sobie trochę czasu przed podjęciem stałej kooperacji: – Następne miesiące będą dla nas okresem testowym, pod koniec roku zdecydujemy o ostatecznym formacie obecności w Apex Legends.

Tak prezentuje się skład Virtus.pro w Apex Legends:

  • Martin „Pjeh” Aamyri
  • Alexander „Noth” Selfwin
  • Johan „Taylor” Taylor
  • Mikhail „Fantazer” Artemyev – menedżer

Powyższy zespół zaprezentuje się publiczności między innymi podczas Apex Legends Preseason Invitational, w którego puli nagród znajdzie się aż pół miliona dolarów. Organizowana przez Electronic Arts impreza odbędzie się między 13 a 15 września, a w jej trakcie na serwerze pojawi się aż 80 składów. Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna niespodzianka czy triumf faworytów? Dziś iHG vs PRIDE w Ultralidze

Wczoraj byliśmy świadkami niezwykle zaskakującego starcia pomiędzy AVEZ Esport i piratesports. Zwycięzcami okazali się Piraci, którzy po obfitujących...