Emocje związane ze StarLadder Major Berlin 2019 rozpoczną się już za dziewięć dni. Oprócz samego startu zmagań społeczność z niecierpliwieniem wyczekiwała również aktualizacji, która, tak jak w przypadku każdego Majora, dodaje do gry naklejki drużyn oraz zawodników uczestniczących w turnieju. Dzisiaj Valve zaspokoiło wymagania sympatyków swojej produkcji i wreszcie wypuściło przedmajorową aktualizację. 

Względem ostatniej imprezy tej rangi twórcy gry zmienili nieco design naklejek, gdyż tym razem stickery nie mają kształtu koła, a przyjęły formę wielokąta. Amerykańskie studio przyzwyczaiło nas do tego, że naklejki graczy i zespołów możemy nabyć w różnych wariantach – nie inaczej jest także i tym razem. Logotypy uczestników dostępne są w trzech wersjach – od zwykłej, poprzez foliową, aż po hologramową. Z kolei autografy zawodników nie występują w ostatniej z wymienionych wcześniej odsłon, ale w zamian za to standardowo możemy zakupić pozłacaną parafkę naszego ulubieńca.

Poniżej prezentujemy wygląd wszystkich wariantów naklejek przygotowanych z myślą o StarLadder Major Berlin 2019: 

Drużyny

Zwykła

Folia

Hologram


Zawodnicy

Zwykła

Folia

Złota

StarLadder Major Berlin 2019 wystartuje 23 sierpnia i potrwa do 8 września. Łączna pula nagród imprezy, w której udział wezmą w sumie dwadzieścia cztery drużyny, wyniesie milion dolarów. O obronę wywalczonego przed kilkoma miesiącami w Katowicach tytułu postarają się Duńczycy z Astralis.