fot. ESL/Helena Kristiansson

Znamy pary inauguracyjnych spotkań pierwszej fazy Majora

Organizatorzy StarLadder Berlin Major 2019 na niecały tydzień przed startem zmagań poinformowali o parach pierwszej rundy Fazy Nowych Pretendentów. Każdy z pojedynków rozegrany zostanie w formacie BO1, w wyniku czego czekać nas może mnóstwo niespodzianek…

Najwyżej notowany uczestnik pierwszej fazy Majora, Team Vitality, zmierzy się z Syman Gaming, z kolei inna formacja z Francuzami na pokładzie, G2 Esports, podejmie TYLOO. Ciekawie zapowiadają się także starcia pomiędzy FURIĄ Esports i HellRaisers oraz pojedynek mousesports z forZe. Dosyć łatwą przeprawę powinni mieć za to zawodnicy NRG Esports, wszak los połączył ich z outsiderami z DreamEaters.

Podczas turnieju, podobnie jak na Intel Extreme Masters Katowice 2019, będzie obowiązywał system rozstawiania. Wszystkie drużyny na początek otrzymały pewną liczbę punktów ELO, która została określona na podstawie pozycji w światowym rankingu pomiędzy 4 marca i 12 sierpnia. Po każdym meczu, w zależności od jego wyniku, rating danej ekipy będzie ulegał dynamicznym zmianom i będzie on determinował przeciwnika w następnej rundzie.

Tak prezentuje się komplet par 1. rundy Fazy Nowych Pretendentów: 

23 sierpnia
12:00 Team Vitality vs Syman Gaming TBD
12:00 NRG vs DreamEaters TBD
13:15 G2 Esports vs TYLOO TBD
13:15 North vs INTZ eSports TBD
14:30 FURIA Esports vs HellRaisers TBD
14:30 mousesports vs forZe TBD
15:45 AVANGAR vs Complexity Gaming TBD
15:45 CR4ZY vs Grayhound Gaming TBD

Przypomnijmy, iż StarLadder Major Berlin 2019 rozpocznie się już 23 sierpnia. Po więcej informacji na temat niemieckiej imprezy zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Elazer pierwszym finalistą GSL vs The World!

Świetnie wieści dopływają do nas prosto z koreańskiego Seulu, gdzie trwają zmagania w ramach prestiżowego GSL vs The World. Pierwszym finalistą tej im...