fot. Riot Games

Vitality ostatnim uczestnikiem play-offów LEC!

Team Vitality dołączył do grona uczestników play-offów letniego splitu League of Legends European Championship. SK Gaming po kilku wygranych z rzędu nie było w stanie postawić się Pszczołom, przez co split zakończy na niefortunnym siódmym miejscu i nie zobaczymy go w play-offach ani Regional Qualifier.

SK Gaming 0:1 Team Vitality
Sacre Cabochard
Selfmade Mowgli
Jenax Jiizuke
Crownshot Attila
Dreams Jactroll

First blood powędrował na konto Jusa „Crownshota” Marusicia, który z pomocą swojego leśnika wyeliminował Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego. Kilka minut później formacje wymieniły się zabójstwami na dolnej alejce, jednakże dzięki przewadze w stworach to Team Vitality wyszedł na nieznaczne prowadzenie. Mimo to SK Gaming zdołało odrobić stratę dzięki pokonaniu Herolda i wykorzystaniu go na topie.

Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, gdyż kolejna walka została wygrana przez Pszczoły. Złoto za pierwszą wieżę również powędrowało na konto tej formacji. Fenomenalna walka w 33 minucie zakończona pięcioma śmierciami zawodników SK zadecydowała o losach całego spotkania oraz awansu do play-offów. Jactroll i spółka nie potrzebowali nawet Nashora, aby zniszczyć niebieski nexus.

Był to ostatni mecz regularnego sezonu letniego splitu LEC. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic lepsze od Rogue w kolejnym nietypowym starciu w LEC

Fnatic i Rogue przed tym pojedynkiem mogły być pewne swoich pozycji w tabeli League of Legends European Championship. Z tego też powodu, zawodnicy zde...