fot. ESL/Adam Łakomy

Ruszają trzecie eliminacje do ECS Pinnacle Cup, zagrają m.in. Arcy i Illuminar

Za nami dwa turnieje eliminacyjne do ECS Pinnacle Cup. Podczas żadnego z nich upragnionego sukcesu nie odniosła polska ekipa, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, gdyż już dziś startują trzecie kwalifikacje. A w nich ponownie udział weźmie kilka rodzimych formacji.

Oczy kibiców zwrócone będą głównie w kierunku Aristocracy oraz Illuminar Gaming, czyli dwóch przedstawicieli ścisłej krajowej czołówki. Obie drużyny po okresie wakacyjnej posuchy mocno potrzebują sukcesu, by złapać wiatr w żagle na końcówkę 2019 roku. Nie są to jednak jedyne organizacje, jakie w kolejnych dniach powalczą o awans. Do gry przystąpią także m.in. Warriors Team, Vex.esport, Pompa Team, Superius Gaming oraz AVEZ Esport. Ten ostatni zespół w roli zmienników wspierać będą Michał „MOLSI” Łącki oraz Tomasz „ToM223” Richter, czyli dwaj gracze, którzy wspólnie występowali już pod banderą PACT i Wisły Płock.

Nie zabraknie także kilku miksowych ekip. Jedną z nich jest OrgSeekers, które skorzysta z pomocy Mikołaja „Mikiego z Afryki” Szemraja. Znany m.in. z PRIDE gracz zajmie miejsce Kuby „RaveRa” Karsta. Prawdziwą ciekawostką jest jednak skład adwokacika, w którym próżno szukać Pawła „byaliego” Bielińskiego oraz Mateusza „TOAO” Zawistowskiego. Zamiast dwóch byłych reprezentantów Virtus.pro zagrają natomiast pozostający ostatnio bez stałego zatrudniernia Piotr „morelz” Taterka oraz Grzegorz „jedqr” Jędras.

Na tym jednak nie koniec, bo do godziny 18:00 wszyscy chętni mogą zapisywać się pod tym adresem. Pierwsze eliminacje do ECS Season 8 Pinnacle Cup rozpoczną się natomiast o godzinie 19:00 i potrwają w sumie cztery dni. Ostatecznie awans do kolejnego etapu zmagań uzyskają dwa najlepsze zespoły, pozostali natomiast będą musieli poszukać swojej szansy w ostatnim turnieju kwalifikacyjnym.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie Virtus.pro z PSG.LGD otworzy play-offy TI 9

Czas na zabawę się skończył – wkraczamy w fazę pucharową The International 2019! We wtorek rozegrane zostaną pierwsze spotkania zarówno w górnej, jak...

>