fot. StarLadder

Drugi dzień Majora, pierwsze rozstrzygnięcia. Kto awansuje, kto odpadnie?

Pierwszy dzień StarLadder Major Berlin 2019 był niezwykle długi i męczący. A co czeka nas dnia drugiego? Na pewno pierwsze rozstrzygnięcia, bo dziś dwie formacje zagwarantują sobie awans do Fazy Nowych Legend, zaś dwie kolejne definitywnie pożegnają się z marzeniami o zawojowaniu stolicy Niemiec.

Na skraju eliminacji znalazło się Complexity Gaming, które wczoraj uznało wyższość zarówno AVANGAR, jak i HellRaisers. Jeżeli gracze z Ameryki Północnej nadal zamierzają powalczyć o coś więcej, to za kilka godzin muszą pokonać TYLOO. Azjaci nie mieli dotychczas szczęścia, bo trafiali na faworyzowane G2 Esports oraz NRG, wobec czego pojedynek z coL będzie dla nich miłą odmianą. Nieco łatwiej powinno mieć też INTZ eSports, które w piątek ani razu nie zdobyło choćby dziesięciu rund. W teorii w meczu przeciwko Grayhound Gaming powinno się to w końcu Brazylijczykom udać, tym bardziej że formacja z Antypodów udowodniła już, że ma spore problemy z koncentracją, gdy wypuściła, zdawałoby się, pewne zwycięstwo podczas spotkania z CR4ZY.

To tyle, jeżeli chodzi o drużyny z bilansem 0:2, czas przejść wyżej, czyli do składów, które mogą pochwalić się dwoma triumfami. A wśród nich mousesports oraz wspomniane już G2, które od samego początku traktowane były jako główni faworyci. Dziś jedna z tych ekip potwierdzi, iż przewidywania te nie były bezzasadne, druga natomiast będzie musiała pogodzić się z porażką – a wszystko dlatego, że zmierzą się one ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Kilka godzin później na serwerze pojawią się także gracze North i CR4ZY. Ci pierwsi wrócili na Majora po krótkiej przerwie, drudzy natomiast debiutują na turnieju tej rangi. Każdy ma więc coś do udowodnienia.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

24 sierpnia – drużyny z bilansem 1:1
13:00 Team Vitality vs DreamEaters BO1
13:00 NRG vs Syman Gaming BO1
14:15 FURIA Esports vs forZe BO1
14:15 AVANGAR vs HellRaisers BO1
24 sierpnia – drużyny z bilansem 2:0
15:30 G2 Esports vs mousesports BO3
18:45 North vs CR4ZY BO3
24 sierpnia – drużyny z bilansem 0:2
15:30 Complexity Gaming vs TYLOO BO3
18:45 Grayhound Gaming vs INTZ eSports BO3

Anglojęzyczna transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu. Z kolei transmisję w języku polskim śledzić będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po kliknięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie G2 z mousesports ozdobą trzeciej rundy Majora

Ledwo zakończył się inauguracyjny dzień StarLadder Major Berlin, a już powoli możemy przygotowywać się na kolejne emocje związane z meczami Counter-St...