fot. Valve

Viewer Passa kupimy już 40% taniej

Nie zakupiliście jeszcze Viewer Passa? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, to teraz jest doskonała pora na to, żebyście wreszcie nabyli wcześniej wspomnianą przepustkę, wszak twórcy gry zredukowali jej cenę bazową aż o 40%.

Na samym początku za Viewer Passa musieliśmy wyłożyć 37,99 zł, po pierwszej obniżce jego wartość spadła do 29,99 zł, a obecnie do zakupu przepustki wystarczy 22,49 zł. Co otrzymujemy w zamian za wydanie pieniędzy z naszego wirtualnego portfela? Lista jest całkiem pokaźna – od dostępu do popularnego Pick’em Challenge, poprzez możliwość zdobywania pamiątkowych skrzynek, aż po odblokowanie szesnastu zadań, za których wykonanie możemy zwiększać poziom naszej odznaki.

Warto jednak wspomnieć, że osoby, które jeszcze nie odblokowały Viewer Passa, nie mają już szans na diamentową odznakę, gdyż część zadań była związana z poprzednimi fazami turnieju. Gracze wciąż mogą za to zabawić się w Pick’emie, który obejmuje Fazę Nowych Mistrzów. Na zatwierdzenie typów dotyczących ostatniego etapu turnieju pozostało już jednak tylko kilkanaście godzin.

Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po kliknięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mocne nerfy Aatroxa i Akali. Co jeszcze czeka nas w patchu 9.18?

Kilka dni temu Mark "Riot Scruffy" Yettner, Lead Gameplay Designer w Riot Games, opublikował zbiór bohaterów, których w większym lub mniejszym stopniu...