fot. ESL/Helena Kristiansson

Attacker poza podstawowym składem TYLOO

Nie ma co owijać w bawełnę – TYLOO kompletnie rozczarowało podczas StarLadder Major Berlin 2019. Ekip z Chin podczas trwającej imprezy nie wygrała ani jednego meczu i z kompletem porażek odpadła jako jedna z pierwszych.

Nie dziwi więc fakt, że w obliczu tego włodarze z Państwa Środka zdecydowali się na zmiany w swoim składzie CS:GO. Głową za nieudany turniej zapłacił YuanZhang „Attacker” Sheng, który członkiem zespołu był od stycznia tego roku i pomógł organizacji m.in. podczas dwóch ostatnich Majorów, a także wystąpił wraz z nią na finałach ESL Pro League Season 8. Teraz będzie miał okazję, by nieco odpocząć od gry, niewykluczone jednak, że po pewnym czasie powróci. Należy wszak pamiętać, że TYLOO prowadzi obecnie eksperyment pod tytułem „sześcioosobowy skład”, toteż kolejne zmiany nie są wcale wykluczone.

Tak czy inaczej, w najbliższym czasie zespół wspierać będzie Zhenghao „Danking” Lv. 19-latek trafił pod skrzydła TYLOO już w czerwcu razem z Wing Heiem „Freemanem” Cheungem. O ile jednak gracz z Hongkongu z miejsca został włączony do wyjściowej piątki, tak młody Chińczyk ostatnie trzy miesiące spędził na ławce rezerwowych. Niemniej na oficjalny debiut przyjdzie mu jeszcze nieco poczekać – ten powinien nastąpić pod koniec września, gdy to odbędą się chińskie eliminacje do Intel Extreme Masters Bejing 2019. Podczas nich Lv i spółka zmierzą się m.in. z ViCi Gaming w walce o jedno miejsce na zapowiedzianych na listopad zawodach.

W tej sytuacji skład TYLOO prezentuje się następująco:

  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • YuLun „Summer” Cai
  • WingHei „Freeman” Cheung
  • Zhenghao „Danking” Lv
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng – rezerwa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CEO HellRaisers: Decyzja nie została podjęta tylko na podstawie wyniku na Majorze

Roszady personalne po nieudanym dla danej formacji Majorze to już norma, ale rzadko kiedy dochodzi do sytuacji, w której cały skład zostaje przesunięt...