To już dziś! O godzinie 18:00 rozpocznie się prawdziwe CS-owe święto, czyli wielki finał StarLadder Major Berlin 2019. Gdyby ktoś przed startem turnieju stwierdził, że o tytuł mistrzowski powalczą Astralis z AVANGAR, to najprawdopodobniej zostałby posądzony o szaleństwo. Jak szanse obu ekip na opuszczenie Berlina z pucharem oceniają bukmacherzy STS-u?

Większego zaskoczenia nie ma. Za zdecydowanego faworyta finałowego pojedynku uchodzą Duńczycy, którzy doskonale wiedzą, jak smakuje wygrany Major. W przeszłości trzykrotnie udawało im się kończyć turnieje najwyższej rangi na pierwszym miejscu, w tym także dwa ostatnie – kolejno w Londynie i Katowicach. Ekipa Lukasa "gla1ve'a" Rossandera przez długi czas przewodziła w światowym rankingu i ma ochotę, by powrócić na tron. Nic więc dziwnego, że eksperci STS-u wyceniają zwycięstwo Astralis tylko na 1,20. Zdecydowanie bardziej atrakcyjnie wygląda z kolei kurs, po którym możemy zagrać zdobycie tytułu przez AVANGAR. Jeśli to właśnie piątka z regionu CIS okaże się dzisiaj lepsza, będziemy mieli okazję pomnożyć nasz kapitał o 4,80.

Poza samym rozstrzygnięciem finału możemy pokusić się też o wytypowanie dokładnego wyniku decydującego starcia. Najmniej, bo 1,60, zarobimy za zwycięstwo skandynawskiej formacji w stosunku 2:0, a zdarzenie odwrotne ma ponad pięciokrotnie większą wartość – 8.60. Do swojego kuponu możemy dodać również przynajmniej jedną mapę ugraną przez którąś ze stron. W przypadku Astralis bukmacherzy uważają to wydarzenie za niemalże pewne i okrasili je kursem 1,03, zaś jeśli chodzi o AVANGAR mowa o wartości 2,15. 

Polskojęzyczna transmisja z tego spotkania prowadzona będzie na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat berlińskiego Majora zapraszamy do naszej relacji, natomiast pełną ofertę STS-u związaną z niemiecką imprezą można znaleźć, klikając w poniższy baner: