fot. ESL/Adam Łakomy

adwokacik i Virtus.pro poznały grupowych rywali podczas V4 Future Sports Festival 2019

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od startu V4 Future Sports Festival 2019, czyli międzynarodowego lana, na którym wystąpią aż dwie formacje z Polski. Jednak już dziś poznaliśmy dokładny podział na grupy, co oznacza, że wiemy też, z kim przyjdzie mierzyć się naszym rodakom.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie czeka na adwokacika, który trafił do grupy B. Poza miksem Grzegorza „SZPERA” Dziamałka w zbiorze tym znajdziemy także m.in. Ninjas in Pyjamas oraz MIBR, czyli dwóch uczestników niedawnego StarLadder Major Berlin 2019. Z kolei Virtus.pro umieszczone zostało w grupie A. W niej rywalizować będzie również mousesports, czyli kolejna ekipa, którą mogliśmy oglądać na ostatnim Majorze, a także Tricked Esport. Drużyna Nicolaia „HUNDENA” Petersena przed przerwą wakacyjną osiągała całkiem niezłe rezultaty, ale teraz w związku z m.in. niedawną zmianą w składzie jej forma pozostaje zagadką.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
EZ4ME adwokacik
mousesports GAMERZONE
Virtus.pro MIBR
Tricked Esport Ninjas in Pyjamas

V4 Future Sports Festival 2019 odbędzie się między 19 a 22 września. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 300 tysięcy euro. Dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano czek o wartości 150 tysięcy euro.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy pierwszych uczestników zamkniętych eliminacji do ESL MP, wśród nich m.in. adwokacik

Pod koniec sierpnia oficjalnie zapowiedziano jesienny sezon ESL Mistrzostw Polski, a pierwsze mecze w jego ramach wystartują już jutro, gdy ruszy otwa...