fot. ESL/Adam Łakomy

Finały European Masters ponownie w Katowicach!

Dobra wiadomość dla polskich fanów europejskiego League of Legends na najwyższym poziomie. Finały European Masters po raz kolejny odbędą się w Katowicach! W stolicy Górnego Śląska będziemy mogli zobaczyć cztery najlepsze formacje turnieju w ostatecznej walce o nagrody z puli 150 tysięcy euro.

W ESL Arenie usytuowanej w Katowicach odbędą się łącznie trzy spotkania – półfinały oraz finał zawodów. Obu finalistów poznamy 28 września, a dzień później dowiemy się, która drużyna zostanie czwartym mistrzem EU Masters. O miejsce na finałach powalczą również dwie polskie formacje – devils.one i Rogue Esports Club, czyli odpowiednio mistrz oraz wicemistrz Ultraligi.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w finałach letniej odsłony European Masters, już teraz możecie nabyć bilety. Koszt przepustki na jeden dzień – niezależnie który – wynosi 40 złotych, zaś za dwudniowy karnet zapłacicie tylko 60 złotych. Więcej informacji dotyczących kupna biletów zapraszamy tutaj.

To drugi raz, kiedy decydujące mecze EU Masters odbędą się w Katowicach. Podczas drugiej edycji turnieju, która odbyła się rok temu, do walki stanęły EURONICS Gaming, MAD Lions, Ninjas in Pyjamas oraz ASUS ROG Elite. Wtedy zwycięstwo odniosły Lwy z Półwyspu Iberyjskiego, w których wówczas występował Oskar „Selfmade” Boderek.

Choć tym razem nie zobaczymy ani MAD Lions, ani broniącego tytułu Misfits Premier, czeka nas jeszcze więcej emocji. Po raz pierwszy w historii EU Masters bowiem półfinały odbędą się w formacie Bo5, czyli podczas pierwszego dnia finałów zobaczymy co najmniej sześć potyczek na Summoner’s Rift. Harmonogram zawodów, listę wszystkich uczestników oraz składy drużyn możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CR4ZY czwartym potwierdzonym uczestnikiem DreamHacka w Rotterdamie

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od startu DreamHack Open Rotterdam 2019. Znamy już połowę drużyn, które pojawią się na tej imprezie – dziś li...