STS
fot. FACEIT

„Praktycznie wszystko dograne”. pasha miał jednak znaleźć się w składzie x-kom AGO? *

Od niespełna godziny znamy już nowy skład x-kom AGO, który dość niespodziewanie składać się będzie z aż sześciu członków. Angaż otrzymali więc niemal wszyscy ci, którzy przeszli do ostatniego etapu selekcji. Właśnie, niemal wszyscy – miejsca w ekipie Jastrzębi nie otrzymał Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Moment, w którym legendarny zawodnik pojawił się na testach w AGO, […]

Od niespełna godziny znamy już nowy skład x-kom AGO, który dość niespodziewanie składać się będzie z aż sześciu członków. Angaż otrzymali więc niemal wszyscy ci, którzy przeszli do ostatniego etapu selekcji. Właśnie, niemal wszyscy – miejsca w ekipie Jastrzębi nie otrzymał Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski.

Moment, w którym legendarny zawodnik pojawił się na testach w AGO, wywołał spore poruszenie. Nikt wszak nie spodziewał się, że 31-letni weteran wróci jeszcze do regularnej gry i to do tego w jednej z czołowych formacji w Polsce. Potem jednak pojawiły się pewne wątpliwości, bo Jarząbkowski nie wziął udziału w żadnym oficjalnym meczu drużyny, chociaż ta zdążyła ich rozegrać już kilka. Można więc spokojnie przyjąć, że gdy ksywka pashy nie pojawiła się dziś na ogłoszonej przez organizację liście, to niewielu poczuło w związku z tym zaskoczenie. Ale okazuje się, że zaskoczony był sam gracz, który przed wylotem na wakacje był pewny, że znajdzie się w zespole.

Z opisu pashy można wywnioskować, że jego transfer do AGO wysypał się dopiero na ostatniej prostej, gdy wszystko wydawało się ustalone. Powód? Ten nie jest znany, pozostaje nam więc czekać, aż głos na temat tej sprawy zabiorą sami włodarze formacji. W osobnym wpisie Jarząbkowski życzył jednak organizacji powodzenia:


AKTUALIZACJA: Swój komentarz na temat całego zamieszania opublikował także Krzysztof Stypulkowski, czyli współzałożyciel gamingowej agencji Fantasy Expo, która na co dzień współpracuje z pashą.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IEM Katowice

IEM znowu w Katowicach! W puli turnieju CS:GO pół miliona dolarów

Intel Extreme Masters w Katowicach to już stały punkt corocznego esportowego kalendarza. Nie dziwi więc fakt, że turniej z tego cyklu i w przyszłym ro...