fot. StarLadder

Syman zastąpi AVANGAR podczas Games Clash Masters 2019

Organizatorzy Games Clash Masters 2019 zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji. Na kilka dni przed startem zawodów z udziału zrezygnowało bowiem AVANGAR, czyli wicemistrz ostatniego Majora, co spotkało się oczywiście ze sporym rozczarowaniem. Ważniejsze było jednak znalezienie w tych okolicznościach zastępstwa – i to się udało.

Miejsce Dzhamiego „Jame” Aliego i spółki zajmą bowiem reprezentanci Syman Gaming, których także mogliśmy oglądać przy okazji StarLadder Major Berlin 2019. I chociaż ich przygoda z niemieckim turniejem dobiegła końca już podczas Fazy Nowych Pretendentów, to wcześniej zdążyli oni pokonać Team Vitality i FURIĘ Esports, a także stoczyć wyrównane boje z North oraz wspomnianym już AVANGAR. Co ciekawe, dla podopiecznych Asseta „Solaara” Sembieva impreza w Gdyni będzie dopiero czwartą w tym roku okazją, by pokazać się przed żywą publicznością – poprzednie trzy to Minory w Katowicach i Berlinie oraz Major właśnie.

W tej sytuacji pary 1. rundy zawodów prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B
DreamEaters vs Syman Gaming BIG vs FURIA Esports
Aristocracy vs Sprout x-kom AGO vs Illuminar Gaming

Games Clash Masters 2019 odbędzie się między 20 a 22 września w Gdyni. W zawodach udział weźmie łącznie osiem formacji z całego świata, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Przypomnijmy, że serwis Cybersport.pl będzie patronem medialnym całej imprezy.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kioShiMa tymczasowo zastąpi shoxa w G2? *

Przedłużające się negocjacje w sprawie transferu Nemanji "nexy" Isakovicia oraz Nemanji "huNtera" Kovača z CR4ZY być może zmuszą G2 Esports do skorzys...