Szesnaście drużyn, cztery miejsca. Dziś dokończenie drugich eliminacji do ESL MP

W grze o awans do zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski pozostało jeszcze szesnaście formacji. Ale ten stan nie potrwa już zbyt długo – dziś bowiem dokończenie drugiego otwartego turnieju eliminacyjnego, który pozwoli nam wyłonić ostateczną listę uczestników.

Najbliżej promocji do kolejnej fazy zmagań znajdują się m.in. reprezentanci Warriors Teamu, którzy zaledwie wczoraj przeprowadzili dwie zmiany w swoim składzie. Ich rywalem będzie ukrywający się pod nazwą ACTION-REACTION miks Tomasza „freo” Wolskiego – warto jednak pamiętać, że ewentualna porażka dla żadnej z tych ekip nie będzie jeszcze oznaczać eliminacji, a po prostu spadek do dolnej drabinki. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Dr Pepper Teamu, który spotka się z OneMatchLosers Pawła „saja” Pawelczak.

A skoro już o dolnej drabince mowa, to tam również znajdziemy kilka interesujących drużyn. Mowa tutaj chociażby o Me & the Boys i Together Esports, czyli odpowiednio dziesiątej i czternastej ekipie prowadzonego przez Cybersport rankingu polskich drużyn CS:GO. Także kilka teoretycznie anonimowych miksów posiada w swoich składach znanych na naszym podwórku graczy – mamy Michała „michiego” Majkowskiego w venom9x czy też Mateusza „Bożydara” Jaworskiego w żużlowcach.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

18 września

Górna drabinka

18:00 OneMatchLosers vs Dr Pepper Team BO3
18:00 ACTION-REACTION vs Warriors BO3

Dolna drabinka

18:00 Vex.eSport vs venom9x BO1
18:00 isamoti vs żużlowcy BO1
18:00 SYX gaming vs Me & the Boys BO1
18:00 Together Esports vs NIMAL_PLANET BO1
19:00 NO PROBLAMA vs TBD BO1
19:00 21in37 vs TBD BO1
19:00 Tyrcyś Kala vs TBD BO1
19:00 P0MPKA vs TBD BO1
20:00 dwa mecze 9. rundy BO1
21:00 dwa mecze decydującej rundy BO3

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Ostatecznie awans do zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 uzyskają cztery drużyny.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finał Games Clash Masters poprzedzi mecz pokazowy w Danger Zone

W ostatni dzień Games Clash Masters 2019 na pewno nie będziemy mogli narzekać na nudę. Już 22 września oprócz finału gdyńskiej imprezy rozegrany zosta...