fot. ESL/Adam Łakomy

adwokacik i Virtus.pro w ćwierćfinałach V4, MIBR o rundę wyżej

Czwartek był drugim i przy okazji ostatnim dniem fazy grupowej V4 Future Sports Festival 2019. Dzisiaj o zachowanie szans na tytuł mistrzowski walczyło Virtus.pro, z kolei adwokacik czekał m.in. pierwszy sprawdzian w turnieju.

Rywalem Grzegorza „SZPERA” Dziamałka i kompanów była nie byle jaka drużyna, bo samo Ninjas in Pyjamas. Choć Szwedom niezaprzeczalnie daleko jest do dobrej formy, to mimo wszystko trudno było sobie wyobrazić, aby uczestnicy StarLadder Major Berlin 2019 mieli okazać się od Polaków gorsi. I rzeczywiście to podopieczni Faruka „pity” Pity opuścili serwer ze zwycięstwem w garści, aczkolwiek na Trainie faworyci pojedynku musieli się solidnie napocić. Po adwokaciku przy swoich stanowiskach zameldowali się gracze Virtus.pro, którzy stanęli naprzeciw międzynarodowego E-RIVALS. Niedźwiedzie wyraźnie triumfowały na Inferno, a na Mirage’u ich udziałem stał się imponujący comeback z wyniku 9:14. To zwycięstwo dało Virtusom miejsce w ćwierćfinale V4.

W najlepszej czwórce imprezy są za to Brazylijczycy występujący pod banderą MIBR-u. Latynosi o półfinał bili się z NiP-em, który stanowił zagrożenie tylko na pierwszej lokacji. Porażka adwokacika ze Skandynawami nie odbierała tej formacji możliwości awansu do kolejnej fazy. Ekipa SZPERA potrzebowała do tego wygranej z GAMERZONE, które w środę urwało mapę wcześniej wspomnianemu MIBR-owi. Mecz meczowi nie równy, wszak dzisiaj Węgrzy musieli przełknąć gorycz porażki bez żadnej zdobyczy po swojej stronie i pożegnać się z zawodami rozgrywanymi przed własną publicznością.

Tak prezentuje się pełny komplet wyników dzisiejszych meczów:

19 września

Grupa B

11:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 adwokacik
Train 19:16
Overpass 16:3

Mecz przegranych grupy A

14:00 Virtus.pro 2:0 E-RIVALS
Inferno 16:7
Mirage 16:14

Mecz wygranych grupy B

17:00 MIBR 2:0 Ninjas in Pyjamas
Inferno 22:20
Dust2 16:6

Mecz przegranych grupy B

20:00 GAMERZONE 0:2 adwokacik
Mirage 9:16
Inferno 12:16

Jutro uczestnicy będą mogli zregenerować siły przed startującymi w sobotę play-offami imprezy. Anglojęzyczna transmisja z V4 Future Sports Festival 2019 dostępna jest na oficjalnym kanale V4 Future Sports na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza grupowa EU Masters za nami. Znamy rywali Polaków w ćwierćfinałach

Choć komplet ćwierćfinalistów European Masters poznaliśmy już na dzień przed startem ostatniej rundy zmagań, to do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze r...