fot. Ninjas in Pyjamas

twist następcą GeT_RiGhTa w NiP-ie

Wczoraj na fanów Counter-Strike’a spadł potężny cios – po 2564 dniach skład Ninjas in Pyjamas opuściła bowiem jedna z żywych legend CS-a, Christopher „GeT_RiGhT” Alesund. Szwedzka organizacja postanowiła jednak nie trzymać nas w niepewności i już dziś zaprezentowała następcę doświadczonego zawodnika.

Tym będzie Simon “twist” Eliasson, 24-letni gracz, który od października ubiegłego roku związany był z Fnatic, ale ostatni miesiąc spędził tam na ławce rezerwowych. Wcześniej natomiast można go było oglądać także pod banderą m.in. SK Gaming, LGB eSports oraz FlipSid3 Tactics. Jego transfer sprawi, że przemodelowaniu ulegnie całe dotychczasowe ustawienie zespołu – wszystko dlatego, że twist stanie się podstawowym snajperem drużyny, czyli kimś, kogo w NiP-ie brakowało już od naprawdę dawna.

Debiut Eliassona w nowych barwach nastąpi podczas DreamHack Masters Malmö 2019 – 1 października o godzinie 16:00 polskiego czasu Szwed i jego nowi koledzy zmierzą się w ramach tego turnieju z mousesports. Niewykluczone jednak, że nie jest to ostatnie ogłoszenie, z którym Ninjas in Pyjamas przychodzi do nas w najbliższym czasie. Skandynawska formacja w opublikowanym komunikacie przyznała wszak, że w kolejnych tygodniach zamierza on rozszerzyć swój sztab szkoleniowy.

W tej sytuacji skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • Patrik „f0rest” Lindberg
  • Fredrik „REZ” Sterner
  • Jonas „Lekr0” Olofsson
  • Nicolas „Plopski” Gonzalez Zamora
  • Simon “twist” Eliasson
  • Faruk „pita” Pita – trener

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cel? Obrona tytułu! Aristocracy zagra w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019

Wśród uczestników ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 po prostu nie mogło zabraknąć obrońców tytułu! Na przestrzeni kolejnych kilku tygodni Aristocracy...