fot. twitter.com/teamAdwokacik

Wszystko jasne! adwokacik uzupełnia listę uczestników ESL Mistrzostw Polski

W poniedziałek wieczorem ostatnie zaproszenie do fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 trafiło w ręce Virtus.pro, ale nie oznaczało to, że lista uczestników krajowych zawodów jest już kompletna. Do przydzielenia zostało jeszcze jedno miejsce, które po zaległym meczu zamkniętych kwalifikacji trafiło w ręce adwokacika. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka już za kilka dni staną więc w szranki z absolutną polską czołówką sceny CS:GO.

W wyniku zamieszkania wokół zamkniętej części eliminacji spowodowanego przede wszystkim dyskwalifikacją jednej z drużyn cały proces kwalifikacyjny nieco rozciągnął się w czasie. Finalnie, dopiero we wtorek wybrzmiał ostatni akcent zmagań o miejsce w ESL MP. W decydującym meczu naprzeciw siebie stanęły adwokacik oraz AVEZ Esport, a po około dwugodzinnym boju z promocji do rozgrywek cieszyć mogli się ci pierwsi. Najpopularniejszy polski miks, który całkiem niedawno pokazał się z dobrej strony na V4 Future Sports Festival, pokonał swoich rywali wynikiem 2:0, choć trzeba przyznać, że każda z lokacji przyniosła nam sporo emocji. Najciekawiej było na Trainie, bo tam Ośmiornice postawiły wysoko poprzeczkę, lecz ostatecznie poniosły porażkę w wymiarze 13:16. Na Mirage’u ekipa Wiktora „mynia” Kruka miała już wszystko pod swoją kontrolą i koniec końców sięgnęła po triumf 16:10, zamykając tym samym całą serię.

Lista uczestników ESL MP Jesień 2019 prezentuje się następująco:

Actina PACT adwokacik Aristocracy Illuminar Gaming

Izako Boars psychasiada Virtus.pro x-kom AGO 

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019 ruszą już 6 października i zaoferują uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 180 tysięcy złotych. W sumie udział w rozgrywkach weźmie osiem ekip, które powalczą o awans na zaplanowane na przełom listopada i grudnia finały lanowe.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis i Vitality w play-offach DH Masters Malmö, dziś kolejne rozstrzygnięcia

Za nami dopiero pierwszy dzień rywalizacji w Malmö, a już część drużyn może cieszyć się z awansu do play-offów imprezy i być pewna gry przed szwedzką...