fot. DreamHack/Adela Sznajder

Tym razem ZywOo lepszy od s1mple’a! Vitality w finale DreamHack Masters

Znamy już obu finalistów DreamHack Masters Malmö 2019! Do Fnatic, które kilka godzin temu pokonało Astralis, dołączyli zawodnicy Teamu Vitality, którzy po trzymapowym boju pokonali Natus Vincere.

Natus Vincere
1 : 2 Team Vitality

(DH Masters Malmö – półfinał)
16 12 Nuke 3 6
4 3
 4 1 Overpass 14 16
3 2
11 7 Dust2 8 16
4 8

Choć Nuke był mapą wybraną przez Team Vitality, to ta niemalże w całości należała do graczy Natus Vincere. Wschodnioeuropejska piątka bezlitośnie wykorzystała fakt, że zaczęła po stronie broniącej i na półmetku prowadziła aż 12:3. Po przerwie Na`Vi nie miało większego problemu z dokończeniem dzieła zniszczenia i finalnie wygrało 16:6. Zespół wywodzący się z Francji miał więc nóż na gardle, a następną mapą meczu miał być Overpass, czyli wybór zespołu Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva. Nie mogło być jednak inaczej – tym razem to Vitality dyktowało warunki. 14:1 w pierwszej połowie mówi samo za siebie. Podobnie jak ostateczny wynik tej batalii, czyli 16:4.

A skoro po dwóch mapach było 1:1, to przyszła pora, by przenieść się na trzecią arenę rywalizacji, a tą był Dust2. Tam w zasadzie po raz pierwszy w tym półfinale byliśmy świadkami wyrównanego boju. A przynajmniej bardziej wyrównanego niż dwa poprzednie. Na półmetku jednorundowe prowadzenie mieli gracze Vitality, a po zmianie stron dobrze zaprezentowali się w obronie i ostatecznie wygrali 16:11!

Wielki finał turnieju z udziałem Fnatic i Vitality rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00. Po więcej informacji na temat DreamHack Masters Malmö 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy etap Play-Inów zakończony. Flamengo oraz MEGA kończą przygodę z Worlds 2019

Dobiegła końca faza zasadnicza etapu play-in Mistrzostw Świata League of Legends2019. Dziś o być albo nie być zawalczyły drużyny znajdujące się w kosz...