fot. ESL/Adam Łakomy

Obrońcy tytułu wchodzą do gry. CLEANTmix pierwszym rywalem Aristocracy w ESL MP

Dziś dokończenie pierwszego tygodnia zmagań w ramach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019. Tym razem do gry wejdą obrońcy tytułu z Aristocracy, którzy w swoim pierwszym meczu w obecnej edycji ESL MP podejmą CLEANTmix, czyli skład złożony w większości z byłych graczy Wisły Płock.

Aristocracy vs CLEANTmix
21:00 (2xBO1)

Faworyt może być więc tylko jeden, tym bardziej że Wisła przecież nie zachwyciła w wiosennej edycji rozgrywek. Niemniej od tego czasu trochę się pozmieniało – do składu powrócił Tomasz „ehxie” Tuszko, a ponadto w miejsce Michała „MOLSIEGO” Łąckiego zaangażowano Macieja „destroja” Deorockiego. I zmiany te przyniosły skutek, bo zespół jeszcze jako psychasiada zapewnił sobie miejsce w krajowych mistrzostwach od ESL, a niedawno, już pod banderą znanej marki odzieżowej, dostał się również do Polskiej Ligi Esportowej.

Z kolei Wiktor „TaZ” Wojtas i jego koledzy na pewno nie zaliczą ostatnich tygodni do udanych. Szczególnie rozczarowujące było Games Clash Masters, gdzie co prawda Arcy dotarło do półfinału, ale nie ulega wątpliwości, że wszyscy, w tym zawodnicy, liczyli na więcej. Pewnym pocieszeniem był może awans do drugiej fazy United Masters League Season 2, ale nadal trudno powiedzieć, by broniący tytuł skład znajdował się w szczególnie dobrej formie. I właśnie w tym CLEANTmix może upatrywać swojej szansy podczas dzisiejszego dwumeczu.

Spotkania pomiędzy Aristocracy a CLEANTmixem wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OpTic wystąpi w ESL Pro League bez cajunab

Dziesiąty sezon ESL Pro League zbliża się wielkimi krokami. Inauguracja rozgrywek już w najbliższy wtorek, ale okazuje się, że nie wszyscy zdążyli jes...