STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Syman wypożycza n0rb3r7a z Winstrike

Pierwszego dnia października David „n0rb3r7” Danielyan został wystawiony na listę transferową Winstrike Teamu. Znalezienie nowego domu dla osiemnastolatka przebiegło niezwykle sprawnie, wszak już po tygodniu zasilił on Syman Gaming, które niedawno pożegnało się z Maksimem „t0rickiem” Zaikinem. Niemniej wywodząca się z Kazachstanu organizacja nie pozyskała n0rb3r7a na zasadzie transferu definitywnego – na razie chodzi tylko o […]

Pierwszego dnia października David „n0rb3r7” Danielyan został wystawiony na listę transferową Winstrike Teamu. Znalezienie nowego domu dla osiemnastolatka przebiegło niezwykle sprawnie, wszak już po tygodniu zasilił on Syman Gaming, które niedawno pożegnało się z Maksimem „t0rickiem” Zaikinem.

Niemniej wywodząca się z Kazachstanu organizacja nie pozyskała n0rb3r7a na zasadzie transferu definitywnego – na razie chodzi tylko o wypożyczenie, którego długość nie została podana do publicznej wiadomości. Taka forma transferu najbardziej odpowiadała włodarzom Winstrike, którzy być może wiążą przyszłość z nastoletnim zawodnikiem i dlatego nie chcą się z nim całkowicie żegnać.

Danielyan pod banderą swojego dotychczasowego pracodawcy spędził niemalże dwanaście miesięcy i w tym czasie wystąpił z kolegami na Intel Extreme Masters Katowice 2019, gdzie otarł się o awans do drugiej fazy turnieju. W ostatnim czasie gra Winstrike nie układała się jednak najlepiej, co przyczyniło się do gruntownego przemeblowania składu, w którym zabrakło miejsca dla najnowszego nabytku Syman.

Aktualny skład Syman Gaming wygląda następująco:

  • Sanzhar „neaLaN” Ishkakov
  • Ilya „Perfecto” Zalutskiy
  • Ramazan „Ramz1kBO$$” Bashizov
  • Nicolas „Keoz” Dgus
  • David „n0rb3r7” Danielyan – wypożyczenie
  • Asset „Solaar” Sembiev – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
devils.one

devils.one daje wolną rękę swoim graczom i rozpoczyna poszukiwania nowych talentów

Po zakończeniu Ultraligi jej uczestnikom nie pozostało już nic innego, jak tylko przygotowywać się do kolejnego sezonu zmagań. Nie chodzi jednak tylko...