STS
fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

PACT i Illuminar Gaming bez zwycięstwa w czwartkowych meczach

Wczoraj polskie drużyny dostarczyły nam wielu powodów do radości, wszak wychodziły zwycięsko z każdego z zaplanowanych spotkań (poza Virtus.pro, które w bratobójczym starciu uległo Illuminar Gaming). W czwartek nie doszło do powtórzenia pięknego scenariusza, a należałoby powiedzieć, że spełnił się zupełnie przeciwny. Na pierwszy ogień poszedł Actina PACT, który w półfinale dolnej drabinki czwartego sezonu […]

Wczoraj polskie drużyny dostarczyły nam wielu powodów do radości, wszak wychodziły zwycięsko z każdego z zaplanowanych spotkań (poza Virtus.pro, które w bratobójczym starciu uległo Illuminar Gaming). W czwartek nie doszło do powtórzenia pięknego scenariusza, a należałoby powiedzieć, że spełnił się zupełnie przeciwny.

Na pierwszy ogień poszedł Actina PACT, który w półfinale dolnej drabinki czwartego sezonu LOOT.BET/CS stanął naprzeciw Phoenix. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka nie mogli pozwolić sobie na porażkę w dzisiejszym starciu, bowiem ta oznaczałaby dla nich koniec marzeń o zwycięstwie w turnieju. Choć Polakom nie można było odmówić walki, to w końcowym rozrachunku na konto przeciwników z zagranicy wpadło zarówno Inferno, gdzie PACT prowadził nawet 14:10, jak i Dust2. Porażka Kamila „Sobola” Sobolewskiego i spółki powoduje, że w rozgrywkach sponsorowanych przez LOOT.BET pozostał już tylko jeden nasz przedstawiciel – Aristocracy.

O sile odświeżonego składu Teamu GamerLegion boleśnie przekonali się zawodnicy Illuminar Gaming. Triumfatorzy tegorocznej odsłony Games Clash Masters w pierwszej połowie potyczki ze Szwedami zdobyli pięć punktów i były to jedyne zdobycze iHG w całym pojedynku. Po przerwie Szwedzi od samego początku dyktowali tempo gry i bezproblemowo odnieśli premierową wygraną w 32. sezonie ESEA Mountain Dew League. Na sam koniec dnia szansę na zrehabilitowanie się za wcześniejszą wpadkę mieli gracze PACT, aczkolwiek nie ulega wątpliwości, że nie byli oni faworytem meczu z AVANGAR. Nasi rodacy mieli okazję na własnej skórze wypróbować odmienioną wersję Vertigo, która na oficjalne serwery trafiła wraz z dzisiejszą aktualizacją. Niemniej rozdrażnieni zaskakującą stratą punktów z Japaleno wicemistrzowie Majora nie pozostawili PACT żadnych złudzeń i umocnili się na prowadzeniu w ligowej tabeli.

1o października

LOOT.BET/CS Season 4

15:30 Actina PACT 0:2 Phoenix Inferno 17:19
Dust2 13:16

ESEA Mountain Dew League Season 32

18:00 Illuminar Gaming 5:16 Team GamerLegion Inferno
21:00 AVANGAR 16:7 Actina PACT Vertigo
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Z projektu Hatchy'ego do własnej organizacji. Diablo Chairs prezentuje drużynę LoL-a

Na przełomie czerwca i lipca odbyło się Diablo Chairs Proving Grounds – projekt, którego koordynatorem był Adrian "Hatchy" Widera, a którego celem mia...