fot. DreamHack

peacemaker nowym trenerem Tricked?

Luis „peacemaker” Tadeu był już niemal wszędzie. Pracował zarówno w Ameryce Północnej i Południowej, jak i w Europie, a nawet zanotował kilkumiesięczny epizod w Azji. Teraz natomiast wiele wskazuje, że Latynos ponownie zawita na Stary Kontynent.

Jak bowiem twierdzi serwis Dust2.dk, 31-latek miałby zostać nowym szkoleniowcem Tricked Esport. W duńskiej formacji zająłby on miejsce Philippe’a „Winspaia” Mølgaarda, który odpowiadał za wyniki swoich rodaków przez pięć ostatnich miesięcy i doprowadził ich m.in. do sensacyjnego triumfu podczas V4 Future Sports Festival 2019. Wobec tego potencjalna decyzja o roszadzie na stanowisku trenera może być dla niektórych zaskakująca, niemniej należy pamiętać, że ekipa Nicolaia „HUNDENA” Petersena od pewnego czasu musi radzić sobie z problemami ze stabilizacją, a niedawno plotkowano nawet, iż może zmienić organizację.

Warto w tym miejscu zauważyć, iż peacemaker pozostaje bez stałego zatrudnienia od lipca tego roku, gdy to postanowił po ośmiu miesiącach opuścić Heroic. Była to jego druga już przygoda z tym zespołem – pierwsza trwała sześć miesięcy. Nie da się zresztą ukryć, że doświadczony Brazylijczyk jest po części znany właśnie z tego, iż nigdzie na długo nie zagrzewa miejsca, chociaż w ostatnich latach pracował już w takich drużynach, jak Team Liquid, OpTic Gaming czy też TYLOO.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Tricked Esport będzie prezentować się następująco:

  • Nicolai „HUNDEN” Petersen
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Rasmus „Sjuush” Beck
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy triumf Europy w fazie grupowej Worlds. Splyce lepsze od GAM

Długa i wyrównana seria z Unicorns of Love pokazała, że Splyce podczas fazy play-in mistrzostw świata nie znajdowało się w najlepszej formie. Jak się...