STS
fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

Beşiktaş wystąpi na DH Open Rotterdam 2019 z nietypowym zmiennikiem

Na dwa dni przed startem DreamHack Open Rotterdam 2019 w szeregach Beşiktaş Esports dochodzi do jednej zmiany. Odsuniętą od składu żeńskiej drużyny Meyssę „Missę” Bellouati na turnieju w Holandii zastąpi Steven „blackie” Groeneveld.

Mężczyzna grający w kobiecym składzie to z pewnością rzadko spotykane zjawisko na profesjonalnej scenie CS:GO, a właśnie na takie rozwiązanie zdecydowały się Julia „juliano” Kiran i jej koleżanki. Groeneveld na co dzień reprezentuje Asterion, które zresztą również pojawi się na zbliżającym się turnieju. Aktualna ekipa 20-latka umożliwiła mu jednorazowy występ w barwach Beşiktaşu, a sama skorzysta z usług dwóch brytyjskich zawodników – Josepha „Luzuha” Loose’a oraz Thomas „Thomasa” Uttinga, z którymi pod koniec września wywalczyła awans na imprezę.

Skład Beşiktaş Esports na DreamHack Open Rotterdam 2019 wygląda następująco:

  • Julia „juliano” Kiran
  • Zainab „zAAz” Turkie
  • Petra „Petra” Stoker
  • Anastasia „kr4sylya” Khlobystina
  • Steven „blackie” Groeneveld – zmiennik

Podczas DreamHack Open Rotterdam 2019 Beşiktaş Esports będzie rywalizował w grupie A, gdzie zmierzy się z AVANGAR, Hard Legion Esports oraz Heroic. Sama impreza odbędzie się w dniach od 18 do 20 października. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Po więcej informacji na temat zmagań zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Senna to nie wszystko. Zapowiedziano kolejnych bohaterów w LoL-u

Mimo ogromu informacji dotyczących nowych gier Riot Games nie zamierza zaniechać prac nad bohaterami w swojej sztandarowej produkcji. W nocy amerykańs...