fot. DreamHack/Adela Sznajder

Ważny sprawdzian ekipy TUDSONA i trzy razy Virtus.pro – czwartkowe mecze Polaków

Długo przyszło nam czekać na pierwsze mecze Virtus.pro w 32. sezonie ESEA Mountain Dew League, a gdy te wreszcie nadeszły, to wyniki były niezwykle rozczarowujące. Dziś jednak VP może poprawić swój dotychczasowy bilans. Chociaż najważniejszy czwartkowy mecz dopiero na koniec dnia.

Ale najpierw pora na Virtusów, którzy zaczną zmagania o godzinie 17:oo, podejmując wówczas szwedzki miks Japaleno, by godzinę później zmierzyć się z inną ekipą ze Skandynawii, Teamem GamerLegion. Obie te drużyny, podobnie jak podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, nie zaczęły swojej przygody z bieżącą edycją MDL-a w zbyt spektakularny sposób. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku trzeciego dzisiejszego rywala Polaków, czyli Phoenix, które trawione ciągłymi zmianami kadrowymi nie potrafiło ustabilizować formy i wygrało zaledwie jedno z sześciu rozegranych dotychczas spotkań.

O godzinie 20:00 natomiast na serwerze zamelduje się zaś Filip „TUDSON” Tudev i jego m1x. Międzynarodowy skład to największe zaskoczenie 3. tygodnia Esports Championship Series Season 8 – mało kto wszak spodziewał się, że uda mu się pokonać zarówno mousesports, jak i Tricked Esport. Teraz przed polskim zawodnikiem i jego kolegami ostatnie już wyzwanie na drodze do awansu na lanowe finały. Wyzwanie w postaci Ninjas in Pyjamas, które po wcześniejszych zwycięstwach nie powinno budzić już w członkach m1x zbyt wielkiego strachu, tym bardziej że Szwedzi niedawno nie zachwycali formą w ESL Pro League.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

17 października
17:00 Virtus.pro vs Japaleno BO1 transmisja
18:00 Team GamerLegion vs Virtus.pro BO1 transmisja
20:00 Phoenix vs Virtus.pro BO1 transmisja
20:00 m1x vs Ninjas in Pyjamas BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G6-0? To najbardziej prawdopodobny scenariusz

Dzisiaj i jutro czekają nas pierwsze emocje związane z ostatecznymi rozstrzygnięciami w grupach. W czwartek od 15:00 o pierwsze dwa miejsca w play-off...

>