STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Aristocracy kontra AGO w ESL MP!

Dziś wieczorem zakończy się drugi tydzień rywalizacji w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019. Pierwszy mecz w tej edycji zmagań rozegrają podopieczni x-kom AGO, którzy pauzowali w inauguracyjnej rundzie. Na ich drodze stanie wymagający rywal, gdyż będzie nim broniące tytułu mistrzowskiego Aristocracy. Właśnie od starcia pomiędzy formacjami Damiana „Furlana” Kisłowskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa zaczniemy dzisiejszy […]

Dziś wieczorem zakończy się drugi tydzień rywalizacji w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019. Pierwszy mecz w tej edycji zmagań rozegrają podopieczni x-kom AGO, którzy pauzowali w inauguracyjnej rundzie. Na ich drodze stanie wymagający rywal, gdyż będzie nim broniące tytułu mistrzowskiego Aristocracy.

Właśnie od starcia pomiędzy formacjami Damiana „Furlana” Kisłowskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa zaczniemy dzisiejszy wieczór z ESL MP. W przeszłości mecze tych drużyn elektryzowały całą polską scenę Counter-Strike: Global Offensive, jednak w ostatnim czasie sporo się zmieniło. Zmienił się między innymi skład x-kom AGO, w którym oprócz doświadczonych Furlana i Dominika „GruBego” Świderskiego są także trzej gracze z kategorii „młodzi-gniewni”. Zespół ten przed kilkoma dniami udowodnił, że potrafi, wygrywając turniej organizowany przez Polską Ligę Esportową na Poznań Game Arena. Teraz będzie miał okazję sprawdzić się z bardziej wymagającym przeciwnikiem i w bardziej prestiżowych zmaganiach. Czy Jastrzębie znów pokażą pazur i postawią się aktualnym ESL Mistrzom Polski? Przekonamy się po 19:00.

Drugą rundę ESL MP Jesień 2019 zwieńczy natomiast potyczka z udziałem Wisły All in! Games Kraków oraz Illuminar Gaming. Za faworyta, co raczej nikogo nie powinno dziwić, uchodzić będą podopieczni iHG, czyli zwycięzcy rozgrywanego miesiąc temu Games Clash Masters. Wiktor „mynio” Kruk i jego kompani w tym sezonie ESL Mistrzostw Polski rozegrali tylko dwie mapy – wczoraj podzielili się punktami z CLEANTmix, co raczej nie jest dobrym prognostykiem przed starciem z Illuminar. Nawet z Illuminar, którego forma jest nieco chwiejna.

Harmonogram dzisiejszych pojedynków w ESL MP Jesień 2019 przedstawia się następująco:

23 października
19:00 Aristocracy vs x-kom AGO Nuke
20:00 x-kom AGO vs Aristocracy Train
21:00 Wisła All in! Games Kraków vs Illuminar Gaming Nuke
22:00 Illuminar Gaming vs Wisła All in! Games Kraków Train

Transmisja z dzisiejszych meczów ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 dostępna będzie w ESL.TV Polska. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek dostępne są w relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwaj gracze zamienili London Spitfire na Seoul Dynasty

Środa przywitała nas naprawdę zaskakującym ruchem, który miał miejsce w obrębie Overwatch League. Oto bowiem dwóch członków London Spitfire niespodzie...