STS
fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Ośmiu na placu boju! Ruszają play-offy StarSeries i-League Season 8

Nie ma już Natus Vincere, nie ma North, nie ma mousesports ani też AVANGAR. Nie oznacza to jednak, że startująca dziś faza pucharowa StarSeries i-League Season 8 będzie nudna, tym bardziej że w grze o końcowy triumf pozostają trzy z pięciu najlepszych drużyn świata według rankingu HLTV. Niemniej niektórych bardzo szybko może zabraknąć. Weźmy np. […]

Nie ma już Natus Vincere, nie ma North, nie ma mousesports ani też AVANGAR. Nie oznacza to jednak, że startująca dziś faza pucharowa StarSeries i-League Season 8 będzie nudna, tym bardziej że w grze o końcowy triumf pozostają trzy z pięciu najlepszych drużyn świata według rankingu HLTV.

Niemniej niektórych bardzo szybko może zabraknąć. Weźmy np. Team Vitality, który co prawda przebrnął przez pierwszy etap zawodów, ale dokonał tego nie bez problemów, przez co walczyć będzie w drabince przegranych i każdy błąd przypłaci eliminacją. Podobnie wygląda sytuacja FURII Esports, czyli najbliższego rywala formacji znad Sekwany, oraz MIBR-u i Ninjas in Pyjamas, które tworzą drugą parę pierwszej rundy dolnej drabinki.

A co będzie się dziać wśród ekip, które mają jeszcze margines błędu? Zapewne dziać się będzie dużo, tym bardziej że Renegades, które niespodziewanie nie doznało jeszcze na tureckiej ziemi goryczy porażki, mierzyć się będzie z mającym mocarstwowe ambicje Evil Geniuses. Ale to dopiero o 19:30 – kilka godzin wcześniej bezpośredni pojedynek stoczą natomiast mistrzowie DreamHack Masters Malmö 2019, Fnatic, i zwycięzcy grupy A z G2 Esports.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

25 października

1. runda drabinki przegranych

09:00 FURIA Esports vs Team Vitality BO3
12:30 MIBR vs Ninjas in Pyjamas BO3

Półfinał drabinki wygranych

16:00 G2 Esports vs Fnatic BO3
19:30 Renegades vs Evil Geniuses BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu. Po więcej informacji na temat StarSeries i-League Season 8 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oddaj krew, dostań upominek od Pompa Teamu

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 5, podczas której swoją walkę stoczy Szymon "IsAmU" Kasprzyk. Normalnie byśmy o tym nie wspominali, ale z uw...