fot. fb.com/www.virtus.pro

Virtus.pro z zaproszeniem do zamkniętych eliminacji do DreamHack Open Winter

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Virtus.pro nie wzięło udziału w startujących dziś otwartych eliminacjach do DreamHack Open Winter 2019. I nie stało się tak bez powodu, bo ostatecznie Polacy zaczną swoją walkę o bilet do Jönköping od razu od etapu zamkniętego.

Wszystko dzięki bezpośredniemu zaproszeniu, które Virtusi otrzymali z rąk organizatorów. Jest to pokłosie niedawnego sukcesu, jakim było wicemistrzostwo V4 Future Sports Festival 2019 – to właśnie ono wywindowało podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego do trzeciej dziesiątki rankingu HLTV. Poza polskim składem przepustki otrzymały też dwie duńskie ekipy, North oraz Tricked, a także pochodzące z Niemiec Sprout. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że tylko nasi zachodni sąsiedzi znajdują się we wspomnianym wyżej zestawieniu niżej niż Virtus.pro.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

North Sprout Tricked Esport Virtus.pro

Do powyższej czwórki dołączą kolejne cztery zespoły, które wyłonione zostaną dziś na drodze otwartych eliminacji. Z kolei turniej zamknięty rozegrany zostanie 27 października i podczas niego wywalczyć będzie można jeden slot na listopadowej imprezie głównej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TheShy, Invictus Gaming, Worlds 2019

TheShy: Hype i uwaga skupiona na mnie dają mi dodatkową motywację

Pierwszy ćwierćfinał Worlds 2019 padł łupem Invictus Gaming. Tym samym obrońcy mistrzowskiego tytułu wykonali kolejny krok w kierunku drugiego z rzędu...