fot. x-kom AGO/Krystian Pilawa

Czarny poniedziałek AGO w ESEA MDL, Aristocracy rewanżuje się GamerLegion

Poniedziałek upłynął nam pod znakiem ESEA Mountain Dew League. W ramach 32. sezonu internetowych rozgrywek obejrzeliśmy dziś łącznie pięć pojedynków z udziałem polskich drużyn, które starają się o znalezienie w najlepszej ósemce na koniec zmagań.

Zanim jednak wpadliśmy w szał związany z ESEA MDL, Aristocracy rozgrywało swoje spotkanie w pierwszej rundzie United Masters League. Przeciwnikiem Wiktora „TaZa” Wojtasa i spółki był Team GamerLegion, który w niedzielę odebrał naszym rodakom marzenia o występie na DreamHack Open Sevilla 2019. Tak samo jak wczoraj mecz pomiędzy tymi drużynami trwał trzy mapy, lecz tym razem Szwedzi nie zdołali zamknąć serii na Duście2 i musieli pogodzić się z porażką. Z kolei gracze Arcy zrealizowali swoje założenia i udanie weszli w rozgrywki, w których udział biorą również Illuminar Gaming oraz Virtus.pro

Przed dzisiejszym maratonem spotkań x-kom AGO miało na swoim koncie siedem zwycięstw. Jastrzębie przynajmniej na razie muszą zadowolić się takim stanem rzeczy, wszak poniedziałek zakończyły z bilansem 0-3, a co za tym idzie myśli o wysunięciu się na czoło ligi muszą odłożyć na później. Szczególnie bolesna dla Damiana „Furlana” Kisłowskiego i spółki mogła być klęska w derbach z Actina PACT, gdyż w tym starciu podopieczni organizacji Jakuba Szumielewicza tylko raz zaznaczyli swoją obecność na serwerze. Niewygodnym rywalem dla rodzimych piątek było HAVU Gaming – formacja z Finlandii pewnie uporała się zarówno z reprezentantami Illuminar (zabierając im szanse na play-offy), jak i z wcześniej wspomnianym AGO.

Tak prezentuje się pełna lista wyników poniedziałkowych spotkań:

4 listopada

United Masters League Season 2

14:00 Team GamerLegion 1:2 Aristocracy Nuke 11:16
Overpass 16:13
Dust2 10:16

ESEA Mountain Dew League Season 32

15:00 HAVU Gaming 16:9 Illuminar Gaming Mirage
17:00 HAVU Gaming 16:8 x-kom AGO Nuke
19:00 Actina PACT 7:16 Movistar Riders Vertigo
19:00 Team GamerLegion 16:6 x-kom AGO Mirage
20:00 Actina PACT 16:1 x-kom AGO Inferno

Po więcej informacji na temat ESEA Mountain Dew League Season 32 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro ponownie zawodzi w ESL MP. Wisła All in! zdobywa komplet punktów!

Na start poniedziałkowych zmagań w ramach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 na serwerze stawiły się Virtus.pro oraz Wisła All in! Games Kraków. Najsil...