STS
fot. Wisła All iN!

Cztery polskie ekipy zaproszone do LOOT.BET/CS Season 5

Czwarty sezon LOOT.BET/CS dobiegł końca miesiąc temu, organizatorzy nie dają nam jednak odsapnąć i już teraz zapowiedzieli sezon piąty. Ten rozpocznie się już 13 listopada i ponownie zapewni nam sporo emocji związanych z polskimi drużynami. W stawce znalazło się ich bowiem aż cztery! Co ciekawe, tym razem zabraknie Aristocracy, które brało udział w poprzedniej edycji, […]

Czwarty sezon LOOT.BET/CS dobiegł końca miesiąc temu, organizatorzy nie dają nam jednak odsapnąć i już teraz zapowiedzieli sezon piąty. Ten rozpocznie się już 13 listopada i ponownie zapewni nam sporo emocji związanych z polskimi drużynami.

W stawce znalazło się ich bowiem aż cztery! Co ciekawe, tym razem zabraknie Aristocracy, które brało udział w poprzedniej edycji, ale i tak nie mamy powodów do narzekań. Ponownie zaproszenie z rąk organizatorów otrzymały wszak Actina PACT, Wisła All in! Games Kraków oraz x-kom AGO, zaś powyższą trójkę uzupełni jeszcze Illuminar Gaming. Potencjalnymi przeciwnikami całej czwórki będą natomiast m.in. grające na co dzień w ESL Pro League HellRaisers czy też rywalizujące na poziomie ESEA Mountain Dew League Team Heretics i HAVU Gaming.

Na ten moment lista uczestników zawodów głównych prezentuje się następująco:

Actina PACT HAVU Gaming HellRaisers Team Heretics
Illuminar Gaming Nemiga Gaming Nordavind pro100
SJ Gaming Unique Team Winstrike Wisła All in!
x-kom AGO

Warto jednak zauważyć, że lista polskich zespołów może się jeszcze poszerzyć za sprawą Izako Boars. Popularne Dziki to jeden z czterech składów, które 11 i 12 listopada walczyć ze sobą będą o dwa ostatnie wolne miejsca w zawodach głównych. Poza IB chrapkę na slot mają m.in. Bułgarzy ze SKADE oraz wschodnioeuropejska Espada, którą możemy kojarzyć z ósmego sezonu ECS.

Pełna lista zaproszonych do zamkniętych kwalifikacji wygląda tak:

Espada EXTREMUM Izako Boars SKADE

Rozgrywana w systemie szwajcarskim faza zasadnicza LOOT.BET/CS Season 5 potrwa do 8 grudnia. Z kolei między 9 a 22 grudnia odbywać się będą play-offy, których zwycięzca zgarnie główną nagrodę w wysokości 18 tysięcy dolarów. Łączna pula zawodów wynosi natomiast 30 tysięcy.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 pewne swego przed finałem Worlds. "Jesteśmy przygotowani na to, co może pokazać FPX"

Cały rok zmagań prowadził do tego weekendu. To właśnie w najbliższą niedzielę w AccorHotels Arena w Paryżu rozstrzygnie się wielki finał tegorocznych...