fot. Riot Games/Michał Konkol

ESPN zaprezentowało skład MAD Lions na wiosenny split LEC 2020

Na początku listopada informowaliśmy, że w najbliższym czasie Splyce zniknie z mapy europejskiego LoL-a, zastąpione przed MAD Lions. Teraz tę samą informację podał także Jacob Wolf z ESPN, rozszerzając ją dodatkowo o nazwiska wszystkich pięciu graczy, którzy mieliby się znaleźć w składzie powołanym na wiosenny split LEC 2020.

Swoje miejsce w ekipie jako jedyny członek podstawowej piątki Splyce miałby zachować Marek „Humanoid” Brázda. Znanego z Illuminar Gaming Czecha wspomóc miałby Andrei „Orome” Popa, który od początku tego roku także pozostaje co prawda związany z kanadyjską organizacją, ale minione miesiące spędził najpierw w Splyce Vipers, a potem w MAD Lions, czyli występujących w SuperLidze Orange drużynach, które pełniły rolę akademii. Do tej dwójki dołączyć miałby także Matyáš „Carzzy” Orság, zaledwie 17-letni botlaner, który na swoim koncie ma występy m.in. w Polskiej Lidze Esportowej pod banderą Czeskiej Husarii. Ostatnio można go było natomiast oglądać w niemieckich rozgrywkach regionalnych, gdzie wspomagał BIG.

O całej wspomnianej wyżej trójce pisaliśmy już dwa dni temu. Niemniej teraz Wolf poinformował, że dwóch Czechów i Rumuna wesprzeć mieliby Norman „Gistick” Kaiser oraz Zhiqiang „Shadow” Zhao. Obaj gracze w ostatnim czasie reprezentowali mousesports, z którym dotarli do półfinału letniego splitu ESL Meisterschaft 2019 oraz osiągnęli taki sam rezultat podczas European Masters 2019 Summer. Niemniej w październiku drogi Niemca oraz Włocha z niemiecką organizacją rozeszły się, co oznacza, że teraz mogliby oni dołączyć do MAD Lions na zasadzie wolnego transferu.

Jeżeli powyższe doniesienia sprawdzą się, skład MAD Lions będzie prezentować się następująco:

Andrei „Orome” Popa
Zhiqiang „Shadow” Zhao
Marek „Humanoid” Brázda
Matyáš „Carzzy” Orság
Norman „Gistick” Kaiser

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PowerOfEvil nowym graczem FlyQuest?

Wygląda na to, że Tristan "PowerOfEvil" Schrage nie będzie na bezrobociu zbyt długo. Jeśli bowiem wierzyć doniesieniom płynącym od Jacoba Wolfa z ESPN...