fot. Riot Games

Eika wraca na najwyższy poziom rozgrywkowy i dołącza do Immortals

Pamiętacie Jérémy’ego „Eikę” Valdenaire’a? Francuski midlaner na początku 2016 roku zaliczył kilkumiesięczną przygodę z europejską League of Legends Championship Series, jednakże ostatnimi czasy fani najważniejszych rozgrywek na scenie nie mieliby zbyt wielu szans, by o nim usłyszeć.

23-letni dziś gracz na początku 2017 roku zawitał bowiem do Teamu LDLC, w którym występował aż do dziś. W tym czasie udało mu się zatriumfować m.in. w DreamHack Tours 2017, ESWC 2017 Summer oraz dwukrotnie w La Ligue Française. Ponadto wziął on także udział w obu tegorocznych splitach European Masters, ale ani wiosną, ani też latem nie udało mu się poprowadzić drużyny do czołowej czwórki. Teraz wiemy już, że nie uda mu się to także w przyszłym roku.

Wszystko dlatego, że Eika postanowił skorzystać z oferty Immortals i po raz pierwszy w swojej karierze opuścić Stary Kontynent. Grający na środkowej alei zawodnik to drugi nowy nabytek Nieśmiertelnych, którzy wracają do LCS po dwuletniej nieobecności dzięki przejęciu slota należącego dotychczas do OpTic Gaming. W składzie zajmie on miejsce należące w ostatnim sezonie do Lee „Crowna” Min-ho, gdyż kilka dni temu ten przeszedł do CLG.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dignitas zamierza stworzyć skład złożony m.in. z graczy znanych z Ninjas in Pyjamas?

O tym, że po wielu miesiącach przerwy Dignitas zamierza powrócić na scenę męskiego Counter-Strike'a, wiemy już od dawna. Ba, we wrześniu tego roku sam...