Cody Sun
fot. Riot Games/Michał Konkol

Cody Sun wraca do 100 Thieves. Botlaner zaprezentowany przez organizację

Wszystkie znaki na niebie i ziemi, ze szczególnym uwzględnieniem wcześniejszych doniesień ESPN Esports, wskazywały na to, że Sun „Cody Sun” Li-Yu wróci do 100 Thieves po roku rozłąki. Dzisiaj Złodzieje rozwiali wszelkie wątpliwości, oficjalnie przedstawiając swojego prowadzącego dolnej alei, którym – uwaga, uwaga – został właśnie Cody Sun.

Dla niektórych może być to dość intrygujące biorąc pod uwagę, że Sun nie zakończył swojego epizodu w 100T szczególnie udanie. Choć on i jego kompani zakwalifikowali się na Worlds 2018, to organizacja podczas samych mistrzostw decydowała się tylko i wyłącznie na wybór Richarda „Rikary” Oha. Mając jednak w pamięci całkiem solidny występ podczas ostatniej edycji MŚ, możemy spodziewać się, że – jeśli nadarzy się ku temu kolejna okazja – 100 Thieves nie zdecydują się na zmiennika, o ile oczywiście Sun utrzyma swoją dotychczasową formę i do tego wraz z kompanami zakwalifikuje się na Worlds w przyszłym roku.

Na chwilę obecną znamy więc czterech zawodników Złodziei. U boku Cody’ego Suna zobaczymy Williama „Stunta” Chena, zaś po drugiej stronie mapy grać będzie Kim „Ssumday” Chan-ho. Dżunglerem formacji będzie również powracający do niej William „Meteos” Hartman. Wciąż niewiadomą pozostaje środkowa aleja, bo choć w kuluarach mówi się o dołączeniu Tommy’ego „ry0my” Le, to sama organizacja wstrzymuje się od oficjalnego ogłoszenia pełnego składu.

Aby nie przegapić najświeższych informacji dotyczących roszad na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Doublelift

Doublelift również rezygnuje z udziału w All-Star. Sneaky i Bang reprezentacją LCS

Minionej nocy informowaliśmy, że Soren "Bjergsen" Bjerg zrezygnował z udziału w All-Star 2019. Występ drugiego zawodnika, który otrzymał wystarczającą...