fot. ESL/Adam łakomy

Dziś poznamy triumfatorki ESL Sprite Mistrzostw Kobiet w CS:GO

Półtora miesiąca zmagań, ponad pięćdziesiąt rozegranych spotkań, niezliczona ilość rund, a wszystko po to, by móc wznieść w górę mistrzowskie trofeum. Bo to właśnie dziś poznamy triumfatorki ESL Sprite Mistrzostw Kobiet w CS:GO.

krisilarisy vs Arcane Wave
16:00 (BO3)

Do gry o tytuł przystąpi Arcane Wave, które podczas rozgrywanej online fazy zasadniczej doznało tylko trzech porażek, dzięki czemu zajęło drugie miejsce, premiowane bezpośrednim awansem do półfinału. W nim natomiast rozprawiło się z Warriors Teamem 2:0, niemniej wynik ten nie do końca oddaje przebieg meczu – oba zespoły stoczyły bowiem wyrównany pojedynek, który równie dobrze mógł skończyć się zupełnie inaczej. Tak czy inaczej, wygrana padła łupem podopiecznych stworzonej przez Illuminar Gaming organizacji, dzięki czemu te mają już zapewnione miejsce w top 2. Ale to jeszcze nie koniec.

Wszystko dlatego, że ostatnią przeszkodą na drodze Arcane będzie największa rewelacja rozgrywek, czyli krisilarisy. Polsko-rosyjski miks po dość przeciętnym początku odbił się od dna i dostał się do fazy pucharowej, podczas której wyeliminował w internecie Izako Boars Ladies, a potem już na lanie 40in90. Szczególnie ta druga wygrana była sporym zaskoczeniem, bo Julia „bullet girl” Kurzyńska i jej koleżanki traktowane były jako główne kandydatki do mistrzostwa. Z tych przewidywań niewiele jednak wyszło, bo trzy Polki wspierane przez dwie graczki z Rosji okazały się lepsze i niewykluczone, że nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Mecz ten wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nocny półfinał dla Illuminar! reatz i spółka o krok od ESL Mistrzostwa Polski

Zaczęli jeszcze w listopadzie, skończyli już w grudniu – za nami drugi półfinał ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019. Przepustkę do meczu decydującego o...

>