fot. ESL/Adam Łakomy

AGO vs Illuminar, czyli mecz o wysoką stawkę i z podtekstami

Dziś poznamy nowego triumfatora ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Nowego, bo ARCY, które dwukrotnie sięgało po krajowy czempionat, pożegnało się już z katowickimi finałami. Pozostało więc ostatnie pytanie – x-kom AGO czy Illuminar Gaming?

x-kom AGO vs Illuminar Gaming
19:00 (BO3)

Zapowiada się wyrównany pojedynek, który przeplatać będą różnego rodzaju podteksty. Przede wszystkim obecni reprezentanci iHG będą mieć kolejną okazję, by zmierzyć się z formacją, która powstała w wyniku połączenia ich poprzedniego pracodawcy, x-kom teamu, z AGO Esports. To właśnie w wyniku tych przetasowań Paweł „innocent” Mocek i spółka trafili do Illuminar i raczej nie żałują. Niemniej i Jastrzębie nie mają powodów do narzekań, bo po dwóch miesiącach obserwacji stworzyli skład, który już teraz przebił się do krajowej czołówki i to mimo faktu, że większość jego członków nie może pochwalić się zbyt dużym doświadczeniem.

Tak czy inaczej, tym razem to AGO ma Illuminar coś do udowodnienia, bo podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa ani podczas Games Clash Masters, ani też w ESEA Mountain Dew League i fazie zasadniczej ESL Mistrzostw Polski nie byli w stanie pokonać swoich dzisiejszych rywali. Wobec tego to właśnie oni przystąpią do finałowego meczu z pozycji underdoga, który jednak już podczas starcia z ARCY udowodnił, iż przyjechał do Katowic po całą pulę. A ta jest przecież niebanalna, bo mistrz jesiennej edycji ESL MP nie tylko wzbogaci się o 80 tysięcy złotych, ale także otrzyma bezpośrednią przepustkę do zamkniętych eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Mecz ten wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś poznamy triumfatorki ESL Sprite Mistrzostw Kobiet w CS:GO

Półtora miesiąca zmagań, ponad pięćdziesiąt rozegranych spotkań, niezliczona ilość rund, a wszystko po to, by móc wznieść w górę mistrzowskie trofeum....

>