fot. GG League

Rozkład jazdy na czwartek: pierwszy mecz ex-VP po zwolnieniu, NEO znów wspomoże ARCY

Po dość emocjonującym i intensywnym, ale niestety niezbyt udanym dla rodzimych drużyn CS:GO, weekendzie Polacy w końcu wracają do gry! Dziś czekają nas trzy spotkania w trybie BO3 – powalczą ex-Virtus.pro, Wisła All in! Games Kraków oraz ARCY.

O 14:00 na serwerze zamelduje się zespół Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. W jakim składzie byli podopieczni VP dziś wystąpią? Wszystko wskazuje na to, że nic od cs_summit 5 w tej materii się nie zmieniło, ale na potwierdzenie poczekamy najpewniej do startu spotkania z Hard Legion, bo to właśnie rosyjska piątka będzie rywalem podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego. Sam mecz odbywać się będzie w ramach United Masters League Season 2, a jego stawką będzie awans do play-offów. Bilans obu ekip to 2-2, dlatego przegrany pożegna się z internetową rywalizacją.


>> HARMONOGRAM MECZÓW CS:GO POLAKÓW <<


Następnie, o 17:55, przeniesiemy się na spotkanie z udziałem reprezentantów Wisły All in! Podopieczni krakowskiego klubu sportowego podejmą Nordavind w LOOT.BET Season 5. Obie formacje zaliczyły już po jednej porażce w play-offach ów zmagań, dlatego aktualnie walczą w dolnej części bracketu i nie mogą sobie pozwolić na więcej potknięć. Triumfator zapewni sobie miejsce w finale LB.

Na godzinę 20:00 zaplanowano natomiast starcie ARCY z Nemigą Gaming w SECTOR: MOSTBET. W tym przypadku również toczyć się będzie walka o „być albo nie być”, wszak obie drużyny jakiś czas temu spadły do dolnej części drabinki. U boku Wiktora „TaZa” Wojtasa ponownie pojawi się Filip „NEO” Kubski, który w miniony weekend wystąpił z ARCY również na Qi Banja Luka 2019, jednak o tym turnieju jak najszybciej z pewnością zapomnieć chcą nie tylko kibice, ale i sami gracze.

Harmonogram dzisiejszych pojedynków Polaków w CS:GO prezentuje się następująco:

19 grudnia
14:00 ex-Virtus.pro vs Hard Legion BO3 transmisja
17:55 Nordavind vs Wisła All in! Games BO3 transmisja
20:00 Nemiga Gaming vs ARCY BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Tabasko z awansem do głównej włoskiej ligi LoL-a!

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Wojciech "Tabasko" Kruza zdecydował się spróbować swoich sił poza granicami Polski i weźmie udz...