STS
fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

MAJ3R opuszcza LDLC i tworzy nowy skład z byłymi kolegami ze Space Soldiers

Po dziewięciu miesiącach Engin „MAJ3R” Kupeli zakończył swoją współpracę z Teamem LDLC. Doświadczony Turek postanowił tym samym powrócić na rodzimą scenę i stworzyć wraz z byłymi kolegami ze Space Soldiers nowy skład. MAJ3R do LDLC trafił w kwietniu ubiegłego roku, stając się częścią powstającej dopiero wówczas drużyny. Ostatecznie jednak jego przygoda z ekipą nie wypadła zbyt […]

Po dziewięciu miesiącach Engin „MAJ3R” Kupeli zakończył swoją współpracę z Teamem LDLC. Doświadczony Turek postanowił tym samym powrócić na rodzimą scenę i stworzyć wraz z byłymi kolegami ze Space Soldiers nowy skład.

MAJ3R do LDLC trafił w kwietniu ubiegłego roku, stając się częścią powstającej dopiero wówczas drużyny. Ostatecznie jednak jego przygoda z ekipą nie wypadła zbyt okazale – jedynie w ESL Championnat National 28-latek i jego koledzy radzili sobie dobrze, sięgając w czerwcu po mistrzostwo, a w grudniu po wicemistrzostwo. Niemniej poza tym wyniki były dalekie od oczekiwań, a nie pomagały także problemy z uzupełnieniem powstałych jeszcze w sierpniu luk w kadrze, gdy to z zespołu odeszli Alexandre „xms” Forté oraz Rodolphe „rodeN” Bianco. – Z całego serca chcę podziękować pracownikom LDLC, bo to fantastyczna organizacja. Jest mi smutno, bo rzeczy nie poszły tak, jak na to liczyliśmy – przyznał Turek w swoim oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Teraz Kupeli postanowił wrócić do korzeni i ponownie połączył siły z Enginem „ngiNem” Korem i Ahmetem „pazem” Karahocą. Cała trójka w przeszłości występowała już wspólnie pod banderą Space Soldiers i teraz stworzyła rdzeń nowego składu o nazwie Turkey5. Pozostałe dwa wolne miejsca zgarnęli natomiast związany do niedawna z Demise Beyazit „beyAz” Körpe oraz Ekrem „l0gicman” Aydin, który ostatnie miesiące spędził w szeregach Arena Bulls. – Wiem, że przed nami długa droga, bo startujemy od zera bez organizacji i finansowego wsparcia. Mam jednak przy sobie czterech braci, którzy chcą odnieść sukces i są głodni przygód. Cały proces zajmie nieco czasu, ale zapewniam, że nam się uda – stwierdził MAJ3R, który w nowej ekipie pełnić będzie rolę prowadzącego.

Skład Turkey5 prezentuje się następująco:

  • Engin „ngiN” Kor
  • Ahmet „paz” Karahoca
  • Engin „MAJ3R” Küpeli
  • Beyazıt „beyAz” Körpe
  • Ekrem „l0gicman” Aydin
  • Canpolat „hardstyle” Yıldıran – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 16. dupreeh

Jak na razie w rankingu najlepszych graczy roku 2019 według HLTV mogliśmy znaleźć tylko zawodników Fnatic i Evil Geniuses. Dzisiaj jednak uległo to zm...