fot. fb.com/www.virtus.pro

MICHU nie będzie grać z ex-Virtus.pro

Mimo że od przesunięcia Polaków na ławkę Virtus.pro minęły już trzy tygodnie, nadal nieznana jest przyszłość składu. A przynajmniej jego części, bo dziś Michał „MICHU” Müller potwierdził, iż w 2020 roku nie będzie już grać ze swoimi dotychczasowymi kolegami z VP.

MICHU szeregi rosyjskiej organizacji zasilił w lutym 2018 roku i od tego czasu stał się jedną z najważniejszych postaci jej sekcji CS:GO. Na przestrzeni kolejnych niemal dwóch lat udało mu się z nią zagrać m.in. na Majorze w Londynie oraz dwukrotnie zająć drugie miejsce podczas V4 Future Sport Festival. W ogólnym rozrachunku jednak 23-letni dziś gracz nie osiągnął tego, na co mógł liczyć, przechodząc z Teamu Kinguin do Virtus.pro. I teraz wiemy już, że na pewno więcej nie osiągnie, bo nie tylko opuścił on swój dotychczasowy skład, ale też samo VP, gdyż wraz z końcem roku końca dobiegła jego umowa.

Co z pozostałymi członkami ex-Virtus.pro? To na ten moment nie jest jasne, chociaż wszystko wskazuje, że zobaczymy ich razem jeszcze przynajmniej podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020, do których już się zgłosili. Nie wiadomo jednak, kto wspomoże ekipę zamiast MICHA.

W tej sytuacji skład ex-Virtus.pro prezentuje się następująco:

  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Tomasz „phr” Wójcik
  • Jakub „kuben” Gurczyński – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiana trenera drużyny CS:GO w Ninjas in Pyjamas

W ostatnią niedzielę pojawiły się plotki o potencjalnych roszadach kadrowych w szeregach Ninjas in Pyjamas. Okazuje się jednak, że szwedzka organizacj...