fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Zaproszenia na DH Open Anaheim rozdane. Wśród uczestników m.in. MIBR

„Czy ESL Pro Tour wpłynie na jakość list startowych imprez CS:GO z serii DreamHack Open?” – takie pytanie można było sobie zadawać wcale nie tak dawno temu. Teraz wiemy już jednak, iż możliwość zdobycia cennych punktów rankingowych przykuła uwagę ekip aspirujących do miana szeroko rozumianej światowej czołówki. I tak oto niezwykle silnie obsadzony będzie nie tylko rozpoczynający tegoroczną rywalizację turniej w Lipsku – zespoły z drugiego szeregu pojawią się bowiem także w Anaheim.

Wydarzenie zaplanowane na weekend poprzedzający Intel Extreme Masters Katowice 2020 na pewno odwiedzą North, ENCE, MIBR, a także FURIA Esports. Co łączy wszystkie wymienione formacje? Żadna z nich nie zagra w stolicy Górnego Śląska, w której rozgrywane będą przecież najbardziej prestiżowe rozgrywki spod szyldu ESL Pro Tour. Nic więc dziwnego, iż cała czwórka zdecydowała się przyjąć zaproszenia od organizatorów i powalczy w USA o dobre wejście w kolejną część cyklu oraz jedną przepustkę na DreamHack Masters Jönköping 2020.

Oprócz europejsko-brazylijskiej mieszanki do Anaheim wybierze się także znacznie mniej znane Endpoint, którego gracze okazali się najlepsi w brytyjskich mistrzostwach kraju. Listę uczestników uzupełnią natomiast składy wyłonione w regionalnych eliminacjach, które zaplanowano na najbliższy weekend. Oprócz biletu na DH Masters w puli nagród DreamHack Open Anaheim 2020 tradycyjnie znajdzie się 100 tysięcy dolarów. Zawody ruszą 21 lutego i potrwają trzy dni.

Pełna lista zespołów pewnych występu na amerykańskim turnieju obecnie wygląda tak:

ENCE Endpoint FURIA Esports
MIBR North
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 7. NAF

Wtorkowy wieczór przyniósł nam nazwisko kolejnego zawodnika umieszczonego przez HLTV na liście dwudziestu najlepszych graczy CS:GO 2019 roku. Tym raze...